Зміцнення нігтів в домашніх умовах - частина 2

Догляд за нігтями
Догляд за руками
Краса і здоров я

Після пологів мої нігті стали ламкими. Часу на відвідування лікаря-косметолога я не знайшла, так як на руках були троє маленьких дітей. Саме тому я стала шукати рецепти для зміцнення нігтів в домашніх умовах.

Зміцнюючі ванночки для нігтів з морською сіллю

Мені дуже сподобалися ванночки для нігтів з морською сіллю. Приготавливала я їх так. На один стакан теплої води додавала три столові ложки морської солі. Тримала я в такій ванночці нігті досить тривалий час, близько сорока хвилин.

Ефект від такої процедури мені подобається. Нігті стають набагато міцнішими. Цей рецепт ванн з морською сіллю мені підказала сама природа. Коли після поїздки на море я помітила, що нігті стали міцнішими і біліше. Так що морська сіль творить справжні дива.

Правильне харчування

Ламкі і нігті говорять про нестачу в організмі вітамінів і мікроелементів. Саме тому для краси нігтів необхідно комплексно приймати мультивітаміни. Я брала мультивітаміни фінського виробництва. Ефект відчула приблизно через місяць. Нігті перестали шаруватися і стали значно міцніше.

Маски для нігтів з журавлини і червоної смородини

Цей рецепт дістався мені ще від моєї бабусі. Потрібно розтовкти разом по кілька ягід журавлини і червоної смородини і нанести отриману суміш на нігті. Буквально через п'ять процедур нігті стануть більш гладкими і блискучими.

Компреси з оливковою олією

Кілька крапель оливкової олії потрібно нанести на нігті перед сном, надіти бавовняні рукавички і залишити так на ніч. Проводити такі компреси краще всього два рази в тиждень. Я помітила ефект тільки після трьох тижнів.

Відбілювання нігтів

Коли мої нігті стали виглядати краще і перестали бути ламкими, то мені захотілося трохи відбілити їх. Природно, що для відвідування салону часу тоді так і не з'явилося, і я знову вирішила спробувати зробити це в домашніх умовах.

Подруга мені радила відбілити нігті за допомогою лимона, але я так і не пробувала ще це зробити. Хоча відгуки про відбілювання нігтів за допомогою лимона дуже позитивні.

Мені сподобався метод відбілювання нігтів за допомогою скибочки сирої картоплі.

Дуже швидкий і ефективний метод. Потрібно скибочками картоплі натирати нігтьові пластинки приблизно три-чотири рази на тиждень. Ефект стає помітним де-то вже на четвертій процедурою.