Життя в саду частина 2. Травень

У мене склалося таке враження, що після довгої і холодної зими рослини намагаються розквітнути швидше.Тому я не стала чекати літа, а вирішила розповісти про красу саду в травні.Останній, серед квітучих дерев, зацвіла калина.
Вже відцвіла пізня черешня і намітився хороший урожай.Навесні багато роботи по саду-городу, але це варто того.Коли повертаєшся додому, навіть після недовгої відсутності і заходиш в сад, не назвати його оазисом важко. Мені здається, що сад створює особливий мікроклімат-там, за воротами пил і спека, а тут тиша і прохолода. Газон ще не стрижений-треба дати траві піднятися на повну силу. Два роки тому я спорудила гірку-не можу назвати її альпійської, т. к. ще не знайшла справжніх альпійських рослин, але це справа часу, а зараз я просто доглядаю і милуюся тим, що сама створила.Красуня Гейхера чудово пережила зиму і одягнулася в свій неповторний наряд, зацвів флокс шилоподібний. Зима була настільки морозною і малосніжною, що багато рослин не перенесли її, я думала, що втрачу вейгели, але вона витримала і радує око своїм цвітінням. Починає своє цвітіння півонія.Цвітіння не довгий, але яке прекрасне! Аквілегія або водозбір-взірець краси, ніжності і стійкості. Незрівнянне цвітіння ірисів. Мої помічники Розцвів цибулю Христофора Невеликий перепочинок Ось і перша суниця. Дивовижний багаторічник Живучка.Внизу фото можна бачити коряві корінці-це отмерзшие коріння рослини.Потрапивши в екстремальні умови взимку, рослина як би зрушила, почавши нове життя, але все-таки залишившись таким же красивим.Так і люди, як б доля їх не била, як би не корежила життя, пристосовуються до нових умов, живуть, знаходячи все нові шляхи до вдосконалення. Ось і закінчився мій розповідь про весну у своєму саду.Добре чи погано написано-судити вам.До зустрічі в цьому блозі влітку.