Життя в саду частина 1 Весна

Натхненна Ксюшею, я вирішила розповісти вам, милі дами, про своєму садку, чудовому садку, на мій погляд.Якби років п'ять тому мені сказали, що у мене буде свій сад і город, не повірила б.

Перший раз моє знайомство відбулося з ним взимку — ніякого враження він на мене не справив.Але настала весна і...Цвіте черешня

Я ходила по саду, милувалася пробуджується природою і не знала з чого почати.Сусіди говорили багато і всі по-різному і тоді я, дитя асфальту, озброївшись літературою, взялася за справу.
Сад нам дістався з вже дорослими деревами. КРАСУНЯ ГРУША

Судячи за словами сусідки, стара господиня дуже любила квіти і я в першу весну вирішила нічого не копати, а чекати де і що зійде.І моє рішення було правильним.І, щоб до літа не забути де ростуть тюльпани, я почала їх фотографувати. Ранні тюльпани НАРЦИСИ Гіацинт Це фото другої весни мого перебування . Тут тюльпани вже пересадять в інше місце і висаджений вербейник. Тюльпан махровий, або як тут кажуть повний Пізній тюльпан ланцевидный У квітні прийшла черга ирисам Я не знаю, як називаються ці квіти — їх садила стара господиня, але вони мені дуже подобаються.У вересні вони цвітуть повторно. Примхи погоди.

Такий сніг випав 7 березня.

Тепер я люблю свій сад в будь-який час року і в будь-яку погоду.