Жіноче здоров'я – мігрень і як з нею боротися

Краса і здоров я
Народні рецепти здоров я

Жіноче здоров'я – мігрень і як з нею боротися.
Кожна з нас гарна по-своєму, в кожній є своя родзинка. Однак красивими називають далеко не всіх, і це не випадково. Стильна зачіска, модний одяг, грамотний макіяж – все це просто чудово, але ознаки істиною краси – це білосніжна посмішка, здорова шкіра, блискуче волосся, міцні нігті і, звичайно ж, сяючі очі. Адже краса – це, перш за все здоров'я!
А запорука правильного здоров'я – правильне ставлення до свого організму.
Адже від того, як ми ставимося до нього, залежить не тільки наша зовнішність, але і самопочуття. Неможливо виглядати на всі сто, коли щось болить. Але що ж робити, щоб залишатися здоровою?
Для цього існує маса народних засобів і фармацевтичних.
Сьогодні я хочу розповісти про таку хворобу, як мігрень.
Мігрень – це захворювання вегетативної нервової системи, що характеризується нападами головного болю, які виникають з певною періодичністю. Нерідко ця хвороба носить спадковий характер, починається найчастіше в молодості.
Мігренозні болі відрізняються від звичайної головного болю, викликаної перевтомою, спазмом судин та іншими причинами, тим, що напади носять періодичний характер, і біль надзвичайно інтенсивна яку не заглушити звичайними анальгетиками.
Нападів передують характерні симптоми: затуманений погляд, оніміння кінцівок, іноді путанность свідомості.

Проявляється мігрень поступово наростаючою головного болю, нерідко супроводжується нудотою і в рідкісних випадках блювотою. Загострюється чутливість до запахів і звуків. Напади можуть тривати від декількох годин до декількох днів.
У жінок напади мігрені часто наступають перед критичними днями і пов'язані з гормональними змінами в цей період.

Ця недуга притаманний кожній другій жінці. Він так само торкнулася і мене. Я довго шукала методи позбутися від недуги, але так що б не нашкодити ще більше звернулася до народної медицини, але для початку вирішила з'ясувати, що ж є передумовою, так говориться точкою відправлення для початку нападів.

Насамперед, це звичайно стреси і переутомляемости, але не варто забувати і про інших пунктах, таких як наш раціон. А він не на останньому місці. Згадайте ці вічні перекуси, чим попало.
Варто викреслити їх списку соління, бутерброди з ковбасою і каву, і продукти з високим вмістом нітратом. Милі жінки їжте овочі та фрукти, харчуйтеся збалансовано, і головне вчасно, при можливості спите по 8 годин на добу.

Найпростіші рекомендації під час нападів прикладати холодний компрес і масажувати скроневу частину круговими рухами, так ви швидше прийдете в себе. Нарешті, саме вірний засіб від нападу це повноцінний сон, якщо є, звичайно, можливість такого.
Ось кілька рецептів випробуваних на собі. Думаю, що жінки страждають на мігрень оцінять користь таких.
1.Буде потрібно по 1 столовій ложці яблучного оцту та меду. Їх потрібно ретельно перемішати і приймати по 1 чайній ложці 3-4 рази в день під час прийому їжі. Досить приємно ліки, не так!
2.Вам знадобиться по 1 столовій ложці трави деревію, трави звіробою, по 2 столові ложки листя м'яти, подорожника, квіток ромашки і 4 склянки води. Компоненти потрібно змішати і ретельно подрібнити. Дві столові ложки суміші залити крутим окропом і настояти протягом години. Ретельно процідити. Приймати настій у теплому вигляді по ¼ склянки щогодини протягом 3 днів, потім по ½ склянки 3-4 рази на день за 20 хвилин до прийому їжі і 1 раз на ніч.

Мігрень так само лікується аромотерапією, але про це я розповім наступного разу...