Жіночі ноги – краса чи помилка?

Догляд за ногами
Краса і здоров я

«Дивись – які в них гарні ноги, педикюр, — закачаєшся, напевно, в салон щодня бігають» — слова моєї подруги звучали як вирок.

Звичайно, що приховувати, я теж мріяла про такий педикюр кінозірки, про таких ніжках, але стоп – ноги-то у мене від природи мамині – рівненькі та фігуристи. Але ось з педикюром були проблеми.

Ні, нігті на ніжках у мене теж красиві, здорові, але фарбувати нігті на ногах я категорично не вміла, втім, як і на руках. Фарбувати можу, а ось фарбувати акуратно – межа моїх мрій.

Якщо я роблю педикюр, я намагаюся використовувати лаки світлих відтінків, більш-менш натуральних і прозорих. У мене так краще виходить краса на нігтики. І вам, до речі, також раджу, оскільки педикюр в натуральній гамі кольорів нині в моді.

У догляді за ніжками я використовую живильні креми, особливо, якщо подивитися і на те, що на вулиці зима, це як не можна до речі. Але я не заморочуюсь на марках кремів, оскільки іноді навіть купую самий простий і звичайний дитячий крем для зволоження ніг він кращий і добре живить. На ніч я роблю таку процедуру: після ванни, коли ноги ще трохи вологі, намазую п'яточки кремиков, зверху одягаю звичайні бавовняні шкарпетки, і лежу в шкарпетках до тих пір, поки не ляжу спати. Адже ноги повинні вночі відпочивати, а якщо на ногах, крім ковдри будуть ще й шкарпетки – ніжки не будуть дихати, так сказати. До речі, таким словами мене теж навчила мама.

Будь-який догляд робить хорошу якість шкіри в подальшому, я так завжди кажу своїм подругам, і вони мене, природно, підтримують. І якщо ви завжди будете приділяти своїм п'ятки більше уваги, вони завжди, за будь-якої погоди, в будь-якому континенті світу будуть залишатися такими ж ніжними, красивими, головне – здоровими і доглянутими. Знайте, краса ваших ніг залежить тільки від вас, просто треба вчасно вміти зберегти цю головну частину жіночої краси – ноги.

Задумайтеся навіть над тим, куди в першу чергу звертають свою увагу наші чоловіки на ноги, на форму ніг, а якщо форма ніг зводить чоловіка з розуму, то і педикюр і рожеві п'ятки як у немовляти повинні також відповідати всьому цьому. Наостанок хочеться побажати усім вам, жінкам, дівчатам, дівчатам, — найкраще у нас є – це те, якими нас створила природа. А якщо ноги в нас не такі вже ідеальні, головне – педикюр і доглянутість повинні бути понад усе. Навіть, незважаючи на форму ніг. Удачі вам!