Жінки — конкурентки?

Дуже цікаво сучасна психологія трактує взаємини жінок: вони одне одному — конкурентки! Завжди, скрізь і у всьому! Суперництво сидить у них в крові і основна мета у них одна-єдина — затьмарити собою всіх інших і привернути увагу чоловіка до власної персони. Дружити вони не можуть ні при яких умовах, а якщо і дружать, то з однією єдиною метою — дізнатися ворога краще!

А от чоловіки — ті вміють об'єднуватися, спільно вирішувати поставлені перед ними завдання, і взагалі, саме чоловіки — сама передова частина людства. Цю теорію навіть історичним екскурсом підтверджують — чоловіки об'єднувалися на полюванні, тому що мамонта інакше не забити, а жінки їх чекали — кожна у своїй печері.

Якийсь суцільний сексизм, з однією основною думкою: чоловіки — молодці, а жінки без них один одному патли повыдирают. Ось така теорія жіночих взаємин. Тільки мені здається, що мрії сучасних росіян — кожній родині по окремій печері, не судилося реалізуватися і в ті далекі, доісторичні часи: якщо печера і була, то одна на всіх. І жінки так само об'єднувалися, щоб добувати рослинну їжу та слідкувати за дітьми, поки чоловіки воювали на полюванні.

За моїми спостереженнями, в об'єднаннях чоловіків швидко вибудовується жорстка ієрархія, з підпорядкуванням більш сильному, без усяких сантиментів, а жінки схильні жаліти слабких. І домовлятися, а вже тим більше поступатися та йти на компроміси, поволі добиваючись своїх цілей, у жінок виходить набагато краще, ніж у чоловіків. І саме жіноча дружба сьогодні допомагає впоратися з проблемами, вилити душу і краще зрозуміти саму себе. Часто подружка замінює психотерапевта, підтримуючи і підбадьорюючи, вселяючи впевненість у власних силах.

Але і це ще не все! Деякі психологи взагалі прийшли до думки, що жінка здатна реалізуватися тільки поруч з чоловіком — служачи йому. І ніяких подружок! Ублажаючи, плекаючи, подаючи тапочки чоловікові — саме таким чином реалізується жіноче начало і найбільш повно розкриваються всі здібності жінки.

Хоча чомусь у мене вийшло з точністю до навпаки — в заміжжі реалізувалися хіба що мої здібності до приготування борщів і котлет, не більше того. Але у прихильників цієї теорії і на таке заперечення готова відповідь: «Жінка без чоловіка — не жінка». Але хто вона тоді — про це ці горе-теоретики замовчують.