Заведи собі цуценя!

Історія про мою любов до домашніх тварин або чому я не можу без них жити.

Ось воно моє щастя — російський той – тер'єр.

Це мініатюрна собачка, яка доставляє багато клопоту і ще більше радості.

Коротко опишу як вона виглядає зовні: короткошерста маленька принадність, зростання приблизно 20-30 см в холці 25-30 див. Вушка повинні стояти, але у моєї собаки слабкі хрящики, то у спадщину (може «бабуся» або «дідусь» цим страждали, т. к. у батьків такого не було), то недоследили за кількістю вітамінів в дитинстві, а може просто схаменулися пізно – так як їх потрібно «ставити», в деяких випадках самостійно. Але це ані трохи не псує її, нам навіть більше так подобатися. А взагалі забарвлення в точності як у добермана, як-то нам навіть сказали, що це міні доберман.

Взагалі порода була виведена давно десь в Америці для лову, не повірите, гризунів. А потім російські вчені «внесли деякі корективи» і адаптували собаку до нашим російським умовам проживання.

За характером, найцікавіше, це дуже зворушливе тварина: коли ти засумував і схлипнув, вона буде облизувати тебе до тієї пори, поки ти не почнеш посміхатися. Спить завжди поряд, згорнувшись клубочком з тобою під ковдрою, а іноді як людина – висуне тільки голову назовні. Коли приходиш додому вона безперервно починає стрибати на задніх лапках і радіти твого приходу.

Що стосується дресирування – дуже розумна собака, особливо якщо починати з дитинства виховувати. Ходить в туалет в лоточок (це великий плюс для ледарів), необхідно її до нього привчити т. к. взимку навіть в самій теплій, модній куртці для собак і черевичках їй може бути холодно – розмір та довжина вовни грає не останню роль у цій «життєвої несправедливості». А в інший час року гуляти просто обожнює, додому не заженеш.
Правда з кормешкой доведеться важкувато, їм багато чого не можна, але це напевно єдина незручність з цією породою.

А до дітей дуже уважна і добра, хоча ображати себе не дасть. Але слухняно бігати за м'ячиком і уважно слухати все, що буде пояснювати маленький господар.

Взагалі Нам вже 1,5 року і жодного разу не пошкодували, що завели цю крихітку. Для наших маленьких квартир – це знахідка, а для любителів тварин це ще одне прекрасне створення для любові і гордості.

Заводьте собі улюбленців, не шкодуйте на них часу і сил – вони це дуже цінують і відплатять вам сповна.