Затишок і комфорт другого будинку

Більшість з нас проводить на роботі величезну кількість часу щодня. Вранці нас зустрічає офіс і наше робоче місце і в наших руках зробити наш другий дім затишним і комфортним.

Зовсім недавно я прийшла в новий колектив. Мені було виділено цілих два робочих столу і тумбочка. Нечувана «нерухомість» у порівнянні з однією полицею в письмовому столі на трьох.

Для початку там оселилася красива чашка, яку я вибрала спеціально для робочих чаювань, канцелярське приладдя і папки з інструкціями. З часом я освоїлася пеналами, підставками та іншими важливими дрібницями.

Всі ручки, цветовыделители, олівці і точила, все це було вибрано та придбано для того, що б мене оточували речі, які відповідають моїм смакам і потребам.

Крім усього перерахованого вище у мене завжди є запас вологих серветок, бактерицидного пластиру, та інших нужностей.

Ще, за порадами подруг, в нижньому ящику столу лежать запасні колготки, безбарвний лак для нігтів, антистатик і лак для волосся. А так само вибір змінного взуття – туфлі на високому каблуці і зручні балетки.

І останнє. Коли я затримуюся на роботі і від втоми закриваються очі я дивлюся на системний блок, на якому за допомогою магнітів кріпляться картинки, намальовані моєю донькою. На них ми. На море, на новорічній ялинці, будинки п'ємо чай, гуляємо по лісі. Вони піднімають настрій мені і колегам. А з хорошим настроєм і працюється ефективніше!

Ось ця квітка мені було вручено на 8 березня. І він обов'язково прикрасить моє робоче місце!