Зачіски з накладними пасмами - частина 2

Зачіски
Краса і здоров я
Краса й здоров я волосся

На мій погляд, накладні пасма набагато краще нарощених волосся. У них маса переваг, у тому числі те, що вони не псують свої рідні волосся, не створюють на корені велике навантаження, та й коштують дешевше. До того ж, їх у будь-який момент можна зняти і одягти.

З допомогою накладних пасм можна експериментувати і створювати нові образи, щодня виглядати по-різному.

Вибір пасм

Зрозуміло, для такої зачіски насамперед слід придбати самі пасма. Зробити це можна в спеціалізованому або інтернет-магазині.

Якщо ви плануєте частіше носити розпущене волосся, то краще віддати перевагу натуральним накладних пасм, якщо ж будете забирати, то можна вибрати штучні. У будь-якому випадку, слід звернути увагу на їх якість.

Накладні пасма завивати не можна. Тому для зачіски з красивими хвилями або фіксованими локонами потрібно купити відповідні пасма.

Правильний догляд

Накладні пасма вимагають специфічного догляду, ніж наші рідні волосся. Краще купити для них спеціалізований шампунь, замочувати в ньому волосся на 15-20 хвилин, при цьому температура води повинна бути не більше 35 градусів. Потім гарненько прополоскати їх, нанести на пару хвилин бальзам і змити.

Сушити або розклавши на рушник, або підвісивши на мотузку і закріпивши защібкою. Коли висохнуть, збризнути засобом для розчісування і почати цей процес з кінчиків, піднімаючись все вище, гребінцем з широкими зубчиками.

Якщо ви незадоволені зовнішнім виглядом або густотою волосся, накладні пасма допоможуть вам візуально це виправити.