Забавні птиці. 27 фото

В дитинстві мені дуже хотілося завести папугу. Пам'ятаю, як я просила батьків подарувати мені на день народження пташку. І рано вранці мені навіть крізь сон здавалося, що чую завзяте цвірінькання.

Я прокинулася в такому піднесеному настрої! Я була впевнена, що в кімнаті на столі я побачу клітку, а в ній — пернатого друга. А папугу ніде не було. Зараз, коли я згадую цю історію, мені тут же на розум приходить улюблений мультфільм про Малюка і собаку:)
Я дуже образилася на батьків і цілий день з ними не розмовляла. Звичайно, вони теж засмутилися. Тому ввечері тато приніс мені розмовляючу м'яку іграшку — різнобарвного папугу на жердинці, який повторював все, що йому скажеш.

Батьки думали, що іграшкова птиця здатна замінити живу. Але це спрацювало лише на пару днів, після чого іграшковий папуга був покинутий, а я продовжувала випрошувати живу птицю.

Тільки коли я виросла, я почала розуміти, чому батьки відмовлялися виконувати моє бажання. У нас вдома були коти, а адже вони швидко впоралися б з пернатим вихованцем. Тримати в клітці, не випускаючи, — теж не правильно по відношенню до живої істоти.

Коли я стала жити окремо, зважилася на покупку хвилястого папужку. І навіть величезний кіт мені не став перешкодою. Перший час я випускала папугу політати в одній кімнаті, а кота на цей час закривала в інший. Потім мої вихованці і зовсім подружилися. Забавно було спостерігати, як папуга катався на пухнастою спині кота.

Дорогі читачки, а у вас є цікаві історії, пов'язані з птахами?