За комп'ютер всією сім'єю

Іноді ми втомлюємося від навколишнього світу, і хочеться кудись втекти, полетіти, виїхати. Приходячи додому з роботи і займаючись домашніми справами, ми думаємо про довгоочікувану відпустку і наближення вихідних. Але, як правило, за цей короткий термін ми не встигаємо відпочити. І виходимо на роботу все з тією ж втомою.

Для того, що б не накопичувалася втома, необхідно потроху відпочивати кожен день. Приємні хобі вносять різноманітність у наше життя.

Я Вам хочу розповісти про свій спосіб короткочасного бігу з реальності. Я граю в PW. Perfect Word – ідеальний світ віртуального простору.
Красива графіка, цікавий сюжет. Один клік і ви поринаєте у світ, де реальність відступає. Монстр і красуня друлька з лисими вушками і хвостом, польоти на крилах і магічні заклинання. Виконані завдання і щедрі винагороди.

Головна особливість в тому, що в даній грі дуже розвинений аспект соціальної сфери. Закохається в красуню амфібію і носити її на руках? Немає нічого простіше. Подарувати квіти, салютувати в її честь, та одружується, нарешті!

Для цього потрібно лише безкоштовно завантажити клієнт і придумати собі найкрасивіше на світлі ім'я.

І, так, якщо збираєтеся грати не одна, не забудьте уточнити, на якому сервері сидить ваша подруга або улюблене.

Ми граємо всі разом. Моя чотирирічна донька – господиня друльки. Цим персонажем грати найлегше, адже у неї є ручний вовк, який допомагає своїй господині в бою. Звичайно, їй грати не просто, адже прочитати текст в її віці ще дуже складно. Але грати, як мама, стрибати з високих гір і пірнати в море повне небачених чудовиськ, що може бути більш привабливим.

Мій персонаж – амфібія. Дівчина з зеленими очима і блідою шкірою. Вибір зовнішності героя, одна з найцікавіших частин гри. Адже в ідеальному світі, Ви можете бути ким завгодно – блондинка, брюнетка, красуня з рожевими волоссям і смаглявою шкірою. Все, що вашій душі завгодно.

У грі можна не тільки боротися з монстрами, але й освоювати професії – аптекар, ремісник, коваль, кравець. Мій героїня готує зілля та порошки, допомагають в бою зберегти і відновити сили.

Граю я не дуже давно, всього місяць. І це завдяки моєму коханому. Який домігся в ній великих результатів, і завжди готовий допомогти мені і доньці в проходженні квестів.

А коли він бере мене на руки і піднімає високо в небо, над безкраїм водною гладінню, що б я змогла помилуватися багряно-червоним заходом і цілуючи ніжно шепоче в приваті «Я тебе люблю», мені здається цей віртуальний світ і справді ідеальний.