Якщо сильно захотіти

Як-то одного разу ми з донькою вирішили поїхати відпочивати на море. До літа залишалося всього нічого, а крім нашого бажання, до поставленої мети нас нічого не просувало. Не було заощаджень, не передбачили відпустку в літні місяці. Але як виявилося наше бажання творило чудеса!

Кожен вечір, забравшись у ліжко, ми уявляли, що лежимо на гарячих каменях і гріємося під ласкавим сонцем. Ми уявляли, яке будемо їсти морозиво, і які сувеніри привеземо рідним і близьким.
Через пару днів мені на очі потрапила стаття про візуалізацію. З неї я дізналася, що якщо уявляти собі потрібний результат, як вже досягнутий, то підсвідомість буде направлено на то, що б все це неодмінно вийшло. А що б здавалося нам все чіткіше і конкретніше, ми придумали «Карту бажань». Взяли вирізки з журналів і на аркуш паперу наклеїли картинки із зображенням моря, пляжу, аквапарку і тп.
Що й казати – в кінці літа несподівано дали велику премію, і з'явилася можливість взяти додаткові дні відгулу, ніж ми з радістю скористалися.
Тепер складання «Карти бажань» для нас з донькою це один з улюблених спільних творчих процесів.

Ми дістаємо журнали і рекламні проспекти і присвячуємо цілий вечір вирізання і наклеювання.
Як-то перебираючи скриньку з паперами, я знайшла ось такий листок. Це одна з моїх перших карт. Я рада, що більшість моїх бажань вже здійснилися.
Цю звичку перейняли і наші друзі, де є маленткие діти, і подруги, які бавляться подібними колажами на дівич-вечорі. тепер, прийшовши до кого в гості вже не дивує така краса на видному місці.

А це прекрасний привід помріяти разом з друзями!