Як зміцнити імунітет народними засобами

Краса і здоров я
Народні рецепти здоров я

В останні кілька років мене долали різні простудні захворювання. То горло від переохолодження раптово заболить, та так, що не встигаю доїхати до будинку, а ангіна вже дає про себе знати, то нежить, кашель сухий і ніяк від нього не позбутися.

Моя приятелька (вона лікар-інфекціоніст) одного разу за чашкою чаю розповіла мені ефективний рецепт, який не потребує великих матеріальних витрат, і він дуже простий у застосуванні. І я, вислухавши її, вирішила спробувати — пройшла курс, про який я і хочу розповісти.

Прополіс
Перш ніж починати лікування я прочитала літературу про цей унікальний лікарський засіб і з'ясувала, що бджоли створюють прополіс з різних субстанцій голчастих і листяних дерев, квіткового пилку, перемішуючи з власною слиною.

Ось так і виходить чудове ліки, що володіє антибактеріальними властивостями. Для бджіл – це клей, який потрібен їм для ущільнення і замазування щілин будиночка і для того, щоб вулик був захищений від різних хвороб.

Людині ж прополіс необхідний для підняття імунної системи. Цей продукт бджільництва гарний і тим, що він не має протипоказань, навіть для алергіків.

Зміцнюю імунітет
Я купую спиртової прополіс в аптеці, і пропиваю його таким чином: кожен день (і так 10 днів до півроку) через годину після їжі (краще в першій половині дня) я в келих наливаю теплу кип'ячену воду і розводжу в ній 10-15 крапель прополісу.
Дрібними ковточками випиваю, не забуваючи при цьому пити всю другу половину дня якомога більше води. Ну, звичайно намагаюся півтора літра рідини вжити – це обов'язкова умова, про якого забувати не слід.

Хочу розповісти про власні відчуття
Приблизно через п'ять днів я відчуваю, як цей засіб починає "працювати" в мені – всі болячки, які липнуть, самі собою і йдуть: ні кашель, ні ангіна мені тепер не страшні.

Так само можна застосовувати прополіс як змазування гланд при хронічному тонзиліті: намотуємо на олівець вату, змочують в прополісі, ретельно обробляючи їм гланди.

Потім намотуємо чисту вату і змащуємо Йодинол. І так три рази в день, три дні.

А на ніч, для місцевого знезараження я беру твердий прополіс з нігтик і прикріплюю до зубів. Прокидаючись вранці, не відчуваю болю в горлі – чудові ліки зробило свою справу!

І хоча засіб бджільництва не є панацеєю від усіх хвороб, але все ж можу сказати, що це диво, яке допомагає мені бути здоровою!