Як жити далі, коли звільнили з роботи?

Багато хто з нас бояться цього слова «звільнення». Так, це слово, справді здається страшним, коли його вимовляють оточуючі, і особливо, коли вона нас стосується.

Але, страх може з'явитися у будь-якої людини, який, в тій чи іншій мірі дорожить своїм робочим місцем, а якщо звільняють з роботи, від якої вас і так «нудить» не залишається нічого, крім як взяти і...почати повноцінно жити!

З цією думкою я почала працювати на фрілансі. І хоч в моїй статті не піде мова про фрілансі, варто приділити трохи часу і роздумів про нього, сокровенне. Навіть якщо взяти до рахунку те, що мене не звільняли, а я пішла сама з такою «хорошої» роботи, варто фрілансу віддати належне.

Головне, звичайно, варто врахувати, якщо у вас немає ніяких заощаджень, щоб ви могли, так би мовити, протриматися деякий час самостійно і не працюючи, то вам потрібно швидко шукати нове робоче місце.

Але якщо заощадження є – ви можете сміливо, неспішно підшукувати роботу, поки не знайдете, насправді, гарне місце.

У вас тепер багато часу, і навіть якщо вас скоротили з роботи, на якій ви, так чи інакше, звикли працювати, — життя на цьому не закінчується, просто повірте і зрозумійте, ваше незадоволене почуття безпосередньо пов'язане з незвичністю, адже ви завжди працювали, а тут – майже завжди доводиться відпочивати.

Приділіть час собі, своїй родині, подруг, друзів, живіть оптимістично і радійте кожному сонячному деньку за вашим віконцем! Адже життя таке прекрасне, і вона створена для того, щоб не виживати, а проживати її з великим задоволенням і безмежною радістю при настанні наступного дня!

Знайдіть для себе унікальне хобі, а якщо ви до цього чимось займалися, продовжуйте в тому ж дусі, адже тепер у вас дуже багато часу для того, щоб повною мірою присвятити вільний час собі – коханій. І головне – не варто сумувати, і думати, що в країні криза. І роботу вам не відшукати ніяк.

Не смійте навіть думки такої у вас виникати в голові! Візьміть себе в руки, і головне, — покажіть оточуючим і собі, що ви багато чого можете досягти, і досягти своєї мети навіть тоді, коли, здається, все втрачено давно і нічого вже не повернути, і навіть не перевернути!

Будьте оптимістом! Оптимісти завжди виділяються в натовпі!!!