Які жінки подобаються чоловікам - частина 2

Ви коли-небудь задавали собі питання про те, які жінки подобаються чоловікам? Зізнаюся, я думала над цим ще в підлітковому віці, та й зараз, незважаючи на те, що я давно заміжня, іноді згадую з цього приводу. Тому що, хто б що не говорив, будь-яка дівчина хоче подобатися протилежній статі. Особисто я, коли відчуваю це, відчуваю, як моя впевненість в собі піднімається ще вище.

Мої спостереження

Незважаючи на те, що мій життєвий досвід ще не такий великий, я відзначила для себе кілька якостей, на які всі знайомі мені чоловіки звертали увагу, що було важливо для них, про що вони згадували в розмовах зі мною.

Доглянуті та привабливі

Немає єдиного типажу жінок, який подобався б усім чоловікам. Моєму чоловікові, наприклад, подобаються спортивні, фігуристі дівчата. Як я =))) А мій кращий друг сходить з розуму по худышкам, у яких ні попи, ні грудей-то толком немає. Ще один мій друг любить дівчат з пишними формами.

До чого я все це кажу. Різним чоловікам подобаються різні жінки, але всі вони сходяться в одному: дівчина повинна бути доглянута, вона повинна стежити за своєю зовнішністю, тілом, одягом. У неї повинна бути чисті, волосся, акуратні нігті, хороша шкіра.

Я взагалі щиро переконана в тому, що треба завжди виглядати добре. І вдома, і на вулиці, і з немовлям на руках, і памперсом в зубах =)

У цю групу я б віднесла не палять і не п'ють (принаймні пиво) дівчат. Не зустрічала жодного чоловіка, якому б подобалися дівчата-курці. Так і зловживають алкоголь не дуже-то люблять.

Розумна, але не розумніший

Чоловіки люблять розумних жінок, але не люблять, коли вони умничают. Люблять, коли можуть поговорити зі своєю супутницею про все на світі, обговорити останні новини, події в житті або якісь важливі питання.

Секас)

Зі своїми друзями-чоловіками ми можемо піднімати досить відверті теми, не кажучи вже про чоловіка, тому я точно знаю, що чоловіки люблять сексуально розкутих жінок, тих, з якими можна відкрито обговорювати будь-які сексуальні теми і витворяти в спальні все, що тільки в голову прийде.

Самостійних

Правда тут треба знати міру, чоловікам подобаються сильні, незалежні жінки, але про яких хочеться подбати. Трохи парадоксально, але це так тому, що таку дівчину треба завойовувати кожен день, так як у неї залишається частка свободи.

Звичайно, це не всі якості, які подобаються чоловікам і здатні підкорити серце. Для когось, можливо, важливо зовсім інше. Але, думаю, це одні з основних.

А які жінки, на ваш погляд, подобаються чоловікам?