Як я зважилася на другу дитину

Діти
Народження дитини

Мати двох дітей мені хотілося завжди. З того моменту, коли я стала замислюватися про сім'ї і продовження роду, у своїх мріях не раз я бачила дві пари маленьких ніжок. Але коли в реальному житті стикаєшся з тим, що раніше було мрією, плани можуть трохи змінитися.

Після народження доньки я була безмежно щаслива. Вона зростала настільки швидко, що я не встигала «награтися» з нею. Мені хотілося, щоб вона довше залишалася тим маленьким і теплим клубочком, який і хвилини не може прожити без матусі. Але місяці летіли невпинно, і ось ми відзначаємо перший рік від народження нашої малої...

Через два місяці після торжества я дізнаюся про свою другу вагітність. Знаєте, першою емоцією була радість, так як я дуже люблю дітей і шалено хотіла ще одну дитинку. Але вже через мить реальність звалилася на мене, обдавши крижаним потоком проблем, що супроводжували наше життя на той момент.

На цей раз я не бігла з радісною звісткою до всіх, а просто замкнулася в собі. В мені зародилося життя, але за фактом у нас немає відповідного житла, ми тільки почали свій бізнес, так і в країні вже півроку як творилося незрозуміло що. Зателефонувавши в клініку, я записалась на УЗД і прийом до лікаря, твердо вирішивши робити аборт.

До дня прийому я мало не збожеволіла. Море сліз, протиріч, страждань. Я не могла ні з ким поділитися цією проблемою, бо розуміла, що рішення повинна прийняти сама. Про дві смужки на тесті я повідомила чоловікові, який, на мій подив, не засмутився і не розсердився, як це буває з іншими.

Переломний момент

І ось я лежу на кушетці праворуч від монітора з трубками і кнопками. Старанно відвертаюся від нього, щоб не побачити маленьку кульку з пульсуючим сердечком крихітного організму. Лікар запитала: «Залишати будеш?», на що я відповіла: «Ні». Тоді, ніби спеціально, вона включила на гучний зв'язок серцебиття і навіть роздрукувала мені фото дев'ятитижневий плоду.

Перед дверима до лікаря я плакала, бо розуміла, що тепер вже точно не зможу вбити свою дитину. Так-так, я його вважала саме дитиною, так як його сердечко вже билося всередині мене. І тут зателефонував чоловік, слова якого остаточно мене разубедили робити аборт: «Давай залишимо його, за рік може все змінитися, це ж наша дитина...»

Моє щастя, мій ангел, мій син...

З самого початку я знала, що це буде хлопчик. Без ворожок, ультразвуку та інших методів, що визначають стать дитини в утробі. У 16 тижнів моєї вагітності цей факт точно підтвердився. Я жодного разу не пошкодувала про своє рішення і навіть більше того, на даний момент я дуже рада, що цей чоловічок з'явився на світ саме зараз.

Він сопе в своєму ліжечку, а по щоках котяться гіркі сльози... Як я могла навіть подумати про аборт?! До біса фінансові проблеми, ситуацію в країні, переїзди! Головне — що ми разом. Мої діти є у мене, а я є у них. Так, часом мені буває дуже важко і фізично, і морально. Але я знаю, що була б не настільки щаслива, а нашу сім'ю я не назвала б повноцінною без нашого другого карапуза.

До речі, вагітність у мене була легкою, без токсикозів, набряклості і інших проблем. Та й пологи були стрімкими. Малюк народився великим, так і зараз вражає темпами зростання всіх нас. Ну, а я тепер знаю точно, що виконала свою основну місію на цій планеті. Дуже сподіваюся на те, що мій досвід допоможе іншим жінкам, які опинилися на роздоріжжі.