Як я спробувала американську дієту

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Існує велика кількість різноманітних дієт, кожна з яких хвалиться великою кількістю скинутих кілограм, шляхом введення ще більшої кількості заборон. До дієт я ставлюся досить скептично.
Під дієтою я розумію можливість організму скинути пару зайвих кілограмів за допомогою переведення організму на здорове харчування. Всілякі обмеження або дієти на одній воді допоможуть вам скинути вагу, але і можуть стати причиною нових діагнозів і проблем.

Мої враження

Раніше одним з улюблених способів схуднути була вівсянка на воді замість сніданку. Але оскільки розпочався купальний сезон і хочеться бути ще більш гарною, то я вирішила спробувати американську дієту. Рішення це я прийняла 11 днів назад, так що вже можу зробити початкові висновки. А висновки мене досить сильно засмутили: я схудла всього на 2 кг 300 гр. Думала, що скинутий вага буде більше, але на жаль... Хоча мені подобається, що дієта, що щадить, і стежити треба було тільки за якістю і кількістю продуктів.

Тим, кого зацікавила американська дієта напишу про неї більш докладно.

Щоденний раціон

— 400 грамів овочів
— 300 грам фруктів
— 250 грам молочних продуктів (нежирних і несолодких)
— 100 грамів нежирного м'яса (наприклад, яловичина)
— 50 грам хліба (бажано чорного)

Найважчим було підраховувати продукти, поки готувала для всієї родини. Через два дні після початку дієта я почала готувати окремо для себе і окремо для своєї сім'ї. Фрукти запікала і їла сирими, овочі гасила і варила, яловиче м'ясо варила (робила суп або гасила овочі), молочні продукти — йогурт власного приготування на живих бактерій, хліб їла тільки чорний.

Їжі виходять маленькі порції, але досить збалансовані, так що мені вистачає. Потрібно пити багато рідини і намагатися не їсти після 18 годин.

Залишилося протриматися ще 3 дні, щоб оцінити остаточні результати американської дієти. Сподіваюся результатом буду більше задоволена.