Як я справлялася з токсикозом

Вагітність

Я зараз перебуваю на 5 місяці вагітності. Перший триместр вже позаду, а разом з ним і мій жахливий токсикоз. А що творилося зі мною в перші місяці!

Боротьба з нудотою

Мене почало нудити вранці вже з 3 тижня вагітності. Щоранку здавалося мені каторгою. Я так не хотіла прокидатися!

Але незабаром я знайшла вихід з цієї неприємної ситуації. Я, напевно, порадувала всіх продавців квашеної капусти. Я її купувала кілограмами.
Перед тим, як зайти в офіс, я купувала собі капусти, приходила і відразу їла. Уявляєте, вранці — капусту! Та ще й квашену! Зараз, як згадаю, так моторошно стає. Напевно, я довго її не буду.

Колеги мої сміялися і говорили, що тут ніякі тести не потрібні – вагітність моя наявності! А мій начальник навіть спеціально пару раз приходив раніше, щоб побачити мій сніданок власними очима :)

А ще мене нудило в транспорті. Я не могла переносити ніякі поїздки. Добре, що моя робота знаходиться поблизу, і я добирався туди пішки. Заодно і прогулювалася.

Піші прогулянки піднімали настрій

А далі стало ще гірше – мене почало все навколо дратувати. Начебто і нічого особливого не відбувалося, але я постійно злилася, лаялася, ображалася і плакала. І чим більше негативних емоцій я відчувала, тим частіше посилювалася нудота.

«Ліки» від поганого настрою мені прописала моя гінеколог. Вона порадила мені частіше виходити на свіже повітря. І це дійсно мені дуже допомогло. Як тільки мій вагітний мозок відчував наближення чергової партії депресії, я відразу кидала все і йшла на прогулянку.

Одного разу я вийшла подихати свіжим повітрям, сіла на лавочку, притулилася до спинки і заснула:) Потім з мого кабінету занепокоїлися, вийшли мене шукати і знайшли сплячу. Розповіли про це начальникові, і він відправив мене в неофіційний відпустку.

Також мені допомагали м'ятні цукерки. Страшенно хотіла з'їсти чогось солоденького. Але шоколадні цукерки зовсім не хотілося. А ось льодяники прекрасно мені підійшли. І настрій піднімався миттєво!

Аромати цитрусових прийшли на допомогу

У свій час мене просто вернуло від всяких запахів. Мені навіть здавалося, що чоловік пахне не так. Він спочатку ображався, але потім змирився і переїхав в іншу кімнату.

А ще мені чомусь здавалося, що всі запахи змінилися і стали такими неприємними! Я носила з собою висушені скоринки апельсинів і мандаринів. Коли починався приступ нудоти, я нюхала ці скоринки, і мені ставало легше.

Ще я на час відмовилася від косметики, щоб зайвий раз не дратувати саму себе.

А як у вас проходили перші місяці вагітності? Якими способами ви справлялися з токсикозом?