Як я працювала перекладачем на міжнародному порталі знайомств

Інтернет надає нам різні можливості: пошук інформації, дистанційна робота, зустріч з новими людьми, окремо знайомство з потенційними нареченими. Одного разу мені пощастило попрацювати на платному порталі знайомств перекладачем. Тільки тоді я дізналася принцип роботи таких сайтів зсередини і стала набагато обережніше ставитися до таких порталів. Як все було.

На одній з бірж фріланса мені запропонували попрацювати перекладачем на сайті знайомств. Обов'язки були зовсім легкими - переводити листування між клієнтами сайту з англійської на російську і навпаки. Я зраділа – так все просто! І робота приємна.

Перші сумніви почалися вже тоді, коли мене попросили створити свою анкету на сайті та ще дві чужих, вигаданих. Напевно, для експерименту, щоб розібратися в системі, подумала тоді я. Та не тут то було!

Скажу коротко, в чому завдання так званого перекладача: в прямому «витягуванні» грошей з чоловіків, як правило, іноземців, які шукають собі російську дружину.

На сайті на той час, коли я почала працювати, вже накопичилося безліч анкет неіснуючих дівчат, від імені яких необхідно було вести листування з іноземцями. Саме вести листування, а не переводити листи. При цьому головне завдання «перекладача» було не наплутати історії дівчат. Якщо профайл дівчини був порожній, а її фото користувалися популярністю серед чоловіків, то необхідний було придумувати цікаву історію. Бідні іноземці навіть не припускають, що вони спілкуються з кількома перекладачами, а не реальними дівчатами!

Якби справа на тому закінчилося, я б забула цю історію. Але в мої обов'язки входило також спілкування з дівчатами сайту. Природно, частина листів, відправлених за emailиз профайлів залишилася без відповіді. Але деякі дівчата все-таки відповіли на пропозицію послуг перекладача. Усі вони були однакового змісту: «Заберіть мої фото і інформацію з сайту! Припиніть використовувати їх в своїх цілях! Як я можу увійти на свою сторінку, і видалити її?!»

Так ось у чому полягав секрет роботи порталу знайомств: не тільки іноземні женихи, але і наші наречені залишаються обдуреними . Зареєструвавши свою анкету на такому порталі, дівчата не мають доступу до неї. Можуть спілкуватися тільки через «перекладача», навіть ті, хто цілком володіє іноземними мовами!

Мої два тижні роботи на порталі закінчилися тим, що я змогла видалити анкети тих дівчат, які просили і попередити тих чоловіків, які вже були готові на зустріч з моїми «підопічними». Більше на пропозиції попрацювати перекладачем на подібних сайтах не реагую.

Милі дівчата, шукають свого щастя на сайтах знайомств, будьте обережні, коли ставите інформацію про себе! Платний портал ще не означає, що там все безпечно. Ви можете зустріти одружених, психічно неврівноважених і сексуально стурбованих чоловіків і на платних сайтах. Я не стверджую, що всі платні портали працюють саме так. Є і хороші сайти. Але все ж обережність ніколи не завадить. Щоб не вийшло так: вхід – безкоштовний, виходу – немає!