Як я кидала палити - частина 2

Я почала курити після закінчення школи. Тоді мені хотілося відчути себе дорослою. А кращого способу, ніж відповідати кращим подругам, я не знайшла. Мені здавалося, що курити — це круто. Йшов час, я закінчила інститут, на роботу влаштувалася, а кинути палити якось не виходило.

І чоловік, і батьки, і навіть син благали мене кинути палити. Я клятвено обіцяла це зробити, пачка сигарет відправлялася в кошик для сміття, а вже через півдня я відправлялася в магазин за новою.

З-за мого куріння ми мало не розлучилися з чоловіком. Усвідомивши, чим усе може закінчитися, я твердо вирішила, що зможу побороти цю звичку.

Не все так просто

Виявилося, що кинути курити дуже складно. Я помітила, що починаю нервувати, коли колеги йдуть на перекур. На вулиці люди з цигарками викликали у мене напади паніки.

Я дала собі слово, але боялася його не стримати. Я намагалася уникати спілкування з курящими людьми. Навіть викликала на розмову чоловіка своєї подруги, який кинув палити років 5 тому, щоб дізнатися, як йому це вдалося.

Що ж потрібно зробити, щоб забути про куріння?

Винести з будинку всі сигарети

Я позбулася абсолютно від усього, що нагадувало мені про куріння. Сигарети роздала кращим колегам. Попільнички та запальнички викинула. І навіть освіжувач «Антитютюн» поміняла на «Цитрусовий».

Замінити сигарети льодяниками

Раніше я тільки кепкувала з таким рішенням. Думала, що це все дурниці. Однак, перевіривши цей метод на собі, можу сказати, що він чудово працює.

Я купила льодяники і всякий раз, коли мені хотілося курити, я клала в рот собі цукерочку. Мені дуже допомогли м'ятні і лимонні льодяники. Решта чомусь не відбивали охоту піти і подиміти.

Більше молочних продуктів

Я десь прочитала, що молочні продукти допомагають перебороти звичку куріння. Я ввела в раціон сир вранці і кефір на ніч. Насправді, я стала рідше згадувати про сигарети.

Вода і зелений чай

Також я стала пити більше води. Вона допомагає мені виводити накопичений отруту з організму. Зелений чай стала пити замість кави. З чашкою кави я завжди викурювала сигарету, тому і відмовилась від цього напою. До речі, хто ще не знає – зелений чай відмінно тонізує!

Минуло 4 роки з того моменту, коли я викурила останню сигарету. Буває, що в компанії курців мені хочеться викурити цигарку-другу. Але бажання швидко проходить.

А у вас, дорогі дівчата, є досвід в боротьбі з курінням? Розкажіть, вам вдалося перемогти цю згубну звичку?