Як я дізналася про вагітність... на медогляді

Про свою вагітність я дізналася вельми незвичайним способом. Справа в тому, що вона була для мене цілковитою несподіванкою, я вже не кажу про свого чоловіка, якого ця новина шокувала. Ми планували заводити дітей через два роки. А вийшло дуже скоро.

Після співбесіди на медогляд

Після весілля я переїхала жити до чоловіка. Мені довелося шукати роботу в новому районі, щоб бути ближче до дому.

Я пройшла співбесіду в одній з вибраних мною організацій. Однак для того, щоб працювати в ній, мені було необхідно оформити санітарну книжку. І хоч я не люблю поліклінік та лікарів, але пішла на медогляд.

Ще з юності пам'ятаю медогляд у школі. Бррр! Аж мурашки по шкірі від того, що тебе змушують роздягатися, тебе розглядають, промацують. Але для того, щоб отримати роботу, я пішла на таку жертву.

Бесіди з гінекологом

Гінеколог в поліклініці оглянула мене досить швидко. Хоча при звичайному огляді, мені здається, це триває цілу вічність. Поки я одягалася за ширмою, лікар робила собі якісь помітки. А потім вона почала розмову.

Мені не сподобалося те, як гінеколог стала говорити про мою майбутню роботу. Вона говорила, що мені необхідно ще раз подумати, перш ніж приймати рішення. Що на підприємстві є якась шкідливість і все в цьому дусі.

Я реально не розуміла – вона мене відмовляє, попереджає або що взагалі відбувається. Мабуть, лікар зрозуміла моє замішання по мовчанню і широко розкритими очима. Потім вона промовила те, чого я найменше очікувала в той момент. Вона сказала, що на моєму терміні вагітності небажано працювати в цій організації.

Я була в шоці від її слів. Я стала все заперечувати. Казала, що вона помилилася, що я не вагітна, що ми з чоловіком зробимо секс безпечним і не плануємо дитину.
Однак доктор лише посміхалася і хитала головою. Вона сказала, що якщо ми оберігалися, то, значить, сталося диво. Вона стала пояснювати, що таке відбувається, коли запліднення настає, обходячи захисну перешкоду.

Головне, що чоловік витримав звістка

Я йшла і думала про те, як про це повідомити чоловікові. Я розуміла, що він зрадіє, що раз це вже сталося, то нічого не зміниш, але, чесне слово, я боялася йому говорити.

Додому я прийшла пізно. Я бродила по скверу і підбирала слова. Коли чоловік зустрів мене біля дверей, я довго взагалі нічого сказати не могла. Спочатку мої губи зрадницьки тремтіли, а потім я і зовсім заплакала. В цей момент я згадала, що у вагітних так буває.

І ось я замість того монологу, який підготувала під час прогулянки, чесно сказала: «У вагітних так буває». Чоловік двічі перепитав, а потім сказав, що це найщасливіший день у його житті.

Ось так я сходила оформити санітарну книжку! Досі згадую свої відчуття у гінеколога!

А як ви дізналися, що чекаєте дитину? Які у вас були тоді емоції?