Як вибрати мультиварку

У сучасному світі існує безліч побутової техніки, що значно спрощує наше життя. У супермаркетах можна вибрати все, що душі завгодно. Це і блендери, кухонні комбайни, і електрочайники, і м'ясорубки і багато іншого.

Останнім часом одним з найпопулярніших предметів на кухні стала мультиварка. Я б назвала її універсальною каструлею, в якій можна приготувати різноманітну їжу, не докладаючи величезних зусиль.

Я не стала винятком і тепер ця гідна помічниця присутній на моїй кухні. Багато моїх знайомих хочуть придбати мультиварку і запитують про те, як її вибрати. Хочу поділитися своїми критеріями відбору.

Критерії вибору

При виборі дрібної побутової техніки найголовніший для мене критерій — це прийнятна ціна і якість . Я належу до тієї категорії людей, які не будуть платити величезну суму за блендер або мультиварку. Краще придбаю техніку, яка має ті ж функції, що і дорога, не переплачуючи при цьому за бренд.

Другим, не менш важливим критерієм при виборі мультиварки є її . Чим їх більше, тим краще. Більшість мультиварок мають стандартний набір функцій: приготування супу, каші, плов, випічки, йогурту, підігрів, страви на пару, смаження, тушкування.

Також не менш важливий об'єм чаші . Краще приготувати їжу на кілька днів вперед, ніж витрачати багато часу на щоденне приготування.

Ще одним критерієм є потужність мультиварки. Чим більша потужність, тим більше електроенергії буде йти на приготування їжі. Внутрішнє покриття краще вибирати антипригарне, це позбавить вас від трудомісткого миття.

Мультиварка — це габаритна техніка. Тому, при виборі зверніть увагу на розмір і вага .

Виробник є для мене не настільки істотним. Звичайно, якщо ви маєте можливість купити мультиварку Moulinex або Bosch, і звикли саме до цієї техніки, купуйте. Особисто я не бачу сенсу витрачати в три рази більше за ім'я.

Ціна сучасних мультиварок варіюється від 1050 до 20500 рублів (260 — 5000 грн.) і вище. Тут кожен сам робить вибір, наскільки дорогу або дешеву техніку купувати. Я купила за 1200 руб. (300 грн.) і задоволена, як слон!

Переваги мультиварки

Найголовнішою перевагою мультиварки для мене є простота у використанні . Нарізала, поклала в чашу всі необхідні інгредієнти і забула на годину. Ще мені подобається функція підігріву. Якщо мене немає вдома, по приходу у мене буде завжди гарячий суп.

Зовсім нещодавно я спробувала приготувати шарлотку в мультиварці. У мене вийшло чудове блюдо до чаю, причому дуже смачне і повітряне.

Подобається, що не треба ходити і стежити за процесом приготування: перемішувати, зменшувати вогонь і т. д. Догляд за мультиварка мінімальний. Досить помити чашу і протерти корпус після приготування їжі вологою ганчіркою.

Єдиний мінус — це габарити . Після приготування їжі, мультиварка відправляється на саму верхню полицю на моїй кухні. Я готую досить часто і доводиться весь час скакати на табуретку :)

Висновки

Купувати мультиварку чи ні, вирішуйте самі. Мені здається, така річ дуже підійде чоловікам-холостякам або вічно працюючим жінкам. Так само мами, які сидять вдома з маленькими дітьми, лише подякують своїх рідних за такий корисний подарунок.

Хочу подякувати учасниць Ask Me Zone, які використовували для приготування своїх страв мультиварку. Інакше, я б не купила собі таку класну кухонну помічницю!

А ви користуєтеся мультиварка? Які критерії є важливими для вас?