Як вибрати електронну книгу

Ви любите читати? Я просто обожнюю! Мене привчили до цього ще з дитинства. Навіть зараз я можу просидіти з цікавою книгою всю ніч, настільки мене може захопити сюжет або зміст.

Але, є одна незручність, пов'язане з книгами: вони займають занадто багато місця. Я взагалі не люблю полиці і всілякі пилозбірники. Я прихильник мінімалізму в інтер'єрі. Та й у звичайну сумочку книжку покласти складно, так як я в основному ходжу з маленькими торбинками через плече. А дуже часто, в дорозі або в якій-небудь черги так хочеться почитати!

Знаючи це, мій коханий чоловік запропонував мені зробити подарунок – купити електронну книгу, на що я, звичайно ж, погодилася.

На що звернути увагу

1. Екран. По-моєму, це найголовніше, на що потрібно звернути увагу. Не секрет, що від різних гаджетів (телефонів, планшетів), особливо при поганому освітленні, псуються очі. Він буває двох видів, які принципово відрізняються один від одного.

Перший — E Lnk нагадує папір, тільки в електронному форматі. Він настільки дбайливо ставитися до очей, як і звичайна, книжковий папір, вони практично не втомлюються під час читання. Однак, вибираючи такий екран, найкраще звернути увагу на моделі з підсвічуванням або купити додатково знімну підсвічування екрана, щоб читати в темряві.

Другий – рідкокристалічний. Це звичайний планшет. Він відрізняється буйством фарб, соковитістю відтінків, проте, очі від читання на планшеті втомлюються набагато швидше, особливо якщо читати на ньому вночі.

2. Зарядка. Тут виграють електронні книги з екраном E Lnk, їх зарядки вистачає дуууже довго. А ось планшети в цьому плані неабияк програють, особливо якщо використовувати додаткові програми.

3. Розмір. Тут потрібно виходити з своїх потреб. Особисто я вибирала компактну модель, яку з легкістю можна буде носити в невеликій дамській сумочці. Так і в її руці тримати досить зручно.

4. Сенсор або кнопковий. Тут знову ж, кому що подобається. Сенсор, звичайно ж зручніше, але при цьому він і тендітніші набагато, протирати його потрібно частіше. Але я все одно вибрала саме сенсорний екран, незважаючи на те, що моя маленька доча любить кидати все, що попадається їй під руку.

5. Місткість книги. Тут не потрібно гнатися за цифрами. Середній обсяг однієї книжки – 1 мегабайт, от і рахуйте, скільки пам'яті потрібно. Думаю, 4-8 гб вистачить з лишком. При такому обсязі можна зібрати цілу бібліотеку.

А у вас є електронна книга? За яким принципом ви обирали?