Як вибрати блендер

Ви коли-небудь стояли біля полиці з блендерами? Ох, скажу я вам, вибрати хороший — не просте завдання. Їх десятки. Усілякі різні. Пластмасові та металеві, білі і чорні, з віночками і чашами... Просто очі розбігаються!

Ідеєю купити собі блендер я загорілася, коли дізналася, що в нашій сім'ї буде поповнення. Точніше, я давно вже хотіла собі купити цей прилад, але все ніяк руки не доходили, то грошей не було. Але ось, з'явився прекрасний привід, тому я перестала відкладати покупку на потім.

Важливі аспекти

1. Метал або пластик. Скажу я вам чесно, різниці практично немає. Пластик, з якого роблять блендери, настільки міцний, що ним можна подрібнювати тільки що зварені супи. Але, все-таки, пластик швидше втрачає свій вигляд. Може офарбитися про буряк або морква, потемніти, а от з металом ніколи такого не трапиться.

2. Додаткові насадки. Насадки бувають різними:

> Віночок, який чудово замінює міксер. Їм можна збивати омлет, рідке тісто, повітряні коктейлі. Я, до речі, це без особливих проблем роблю самої ногою від блендера.

> Чаші різної ємності від 0,3 до 2,2 літрів.

> Насадки для нарізки і шинкування (замінюють кухонний комбайн), ними можна нарізати овочі соломкою, натерти і навіть накришити кубиками на олів'є.

> Насадка для колки льоду, яка підійде для любителів коктейльчиков, алкогольних і не дуже.

Тут потрібно дивитися за своїм потребам. Я кухонними гаджетами особливо не користуюся, тому вибирала для себе прилад з маленькою чашею, щоб готувати дочки пюре.

3. Потужність. В цьому питанні не потрібно вестися на підступи маркетологів, завдання яких — продати нам продукт дорожче. Оптимальна потужність для блендера – 300 ватт. При цій потужності він виконує всі свої завдання, просто при більшій потужності він зробить це швидше... на кілька секунд. Якщо ви готові за це платити — то відмінно!

Мій вибір

Відпрацювавши три роки в магазині побутової техніки, я навіть не сумнівалася в тому, який блендер візьму. Це однозначно був Браун. За ними практично не було повернень, так і характеристики приладів цього бренду одні з найбільш оптимальних. Мені не потрібен був якийсь наворочений, тому я вибрала з маленькою чашею об'ємом 0,3 мл і пластиковою ногою.

Я їм повністю задоволена, ногою я збиваю собі коктейль з протеїном, роблю тісто на млинці, а в чаші подрібнюю супчики, пюрешки і перемішую з водою дитячі кашки.

А на що ви звертали увагу при виборі блендера?