Як відзначити День всіх закоханих, якщо в будинку дитина

Хочу розповісти, як нам з чоловіком в минулому році вдалося оригінально відзначити День всіх закоханих. Тоді нашій дочці було 1,5 рочки. Звичайно, до народження дитини ми відзначали це свято з розмахом: кіно, ресторан, прогулянка по пам'ятним місцям, ну а в фіналі — феєричний секс. Але народження дитини внесло свої корективи...

Про те, як відзначити День святого Валентина, я стала замислюватися одразу після Нового року. Подумала-подумала і вирішила влаштувати романтичну вечерю вдома, щоб побути з чоловіком наодинці. Перший раз за 1,5 року!

Насамперед, домовилася з батьками, що вони візьмуть онуку після обіду до себе, благо вони живуть у мене в сусідньому під'їзді. Але як встигнути підготуватися, якщо цілими днями сидиш з дитиною один на один? День всіх закоханих в 2010 році припадав на неділю, тому я спланувала справи на тиждень вперед.

Отже, з понеділка по середу я просила чоловіка укладати доньку спати, а сама до півночі робила валентинку і кавове дерево. На жаль, маленький електровіник по імені Ксюша вже встиг розламати моє творіння. Але можна набрати в пошуковику фразу «кавове дерево майстер-клас» і зробити щось подібне. Валентинку я вирішила робити не одну, а цілих сто з різнокольорового паперу і на кожній написати причину, по якій я люблю свого чоловіка, а потім скласти їх в красиву коробочку. Довелося попотіти, але результат того вартий.

У четвер ввечері я прибрала в квартирі і придумала, як прикрасити кімнату. Знайшла гарну скатертину і серветки, начистила до блиску тарілки, фужери і столові прилади, вирізала букви з кольорового картону і склала фразу «Я люблю тебе!».

Вечір п'ятниці я присвятила приведення себе в порядок: розслаблююча ванна, догляд за тілом, обличчям, волоссям по повній програмі. Приготувала гарну одежу, в яку, на своє щастя, змогла влізти (а я поправилася після пологів!). Продумала легке меню і міні-сценарій.
В ніч з суботи на неділю я спекла торт, вирізавши коржі у формі серця.

У неділю ближче до обіду я відправила чоловіка в магазин нібито за продуктами, відвела доньку до бабусі, а сама в цей час приготувала їжу. Потім прикрасила кімнату і стіл: фразу «Я тебе люблю» повісила навпроти вхідних дверей, приглушила світло, розставила свічки і включила інструментальну музику. Природно, переодяглася і нафарбувалася. Це був мій перший майк-ап з того моменту, як я дізналася, що вагітна!

Коли чоловік, повернувшись з магазину, побачив все це пишність, він був в шоці. Приємне, зрозуміло! Ми з чоловіком неспішно поїли. Поговорили. Про нас, а не про дитину і побутових негараздах. Потім я запропонувала подивитися весільний диск. І потрапила в точку! Нахлинули спогади... Це було щось схоже тантричного сексу (див. однойменну статтю Amely Smile)! А потім ми пішли запускати салют. Загалом, День святого Валентина закінчився «на відмінно».

Мораль така: дорогі матусі, не зациклюйтеся на побутових проблемах! Вони були, є і будуть. У вашому житті повинно бути місце для свята! Хоча б один раз в році, але «на повну котушку». Придумуйте, творіть і не скаржтеся, що з ваших відносин зникла романтика. Адже коли-то ж ви вийшли заміж за цього чоловіка...