Які відмінності в косметики типу люкс від мас-маркету?

Люксові косметичні засоби притягують до себе увагу всіх сучасних дівчат. Красива коробочка, блискуче наповнення, величезна ціна і, звичайно ж, сама по собі якість, яка має бути ідеальним – все це люкс.

Але варто зауважити, що не завжди люкс виправдовує свою ціну. Так, звичайно, є засоби за типом люкси дуже навіть непогані, але вони того, чесно кажучи, зовсім не варті.

У будь-якому випадку варто відзначити, що немає такої дівчини на білому світі, яка б не хотіла, або навіть вже встигла спробувати косметику люкс.
Конкретно в моїй косметичці дуже багато косметики різних брендів, марок і вартості. За великим рахунком, я ніколи не переймалася вартості – я завжди дивлюся на якість, і для мене це самий величезний критерій при виборі косметичних засобів.

Але щоб дізнатися це саме якість, залишається, так чи інакше, спробувати цю косметику, саме тому ми пробуємо нове.
Головні відмінності косметики класу люкс від косметики класу мас-маркет:
1. Звичайно ж, вартість. Вартість сама по собі виправдовує назву «люкс».
2. Якість. Іноді, але не завжди, хочу зауважити, якість люксової косметики поряд з мас-маркетом стоїть на етап вище і краще.
3. Упаковка. Приміром, косметика класу більш доступного (мас-маркет) в основному завжди виглядає по-звичайному: звичайна неприваблива упаковка, звичайні назви, звичайний склад.
4. До речі, так, склад. Склад косметики люкс також не завжди відрізняється від мас-маркету. В основному можна зустріти ідентичні кошти за однаковим складом, але люкс, так чи інакше, буде коштувати дорожче тільки тому, що він – люкс.
У свій час я користувалася засобами люкс і мас-маркет, класом міддл – це клас трохи вище за рівнем мас-маркету. І не можу сказати однозначно, що люкс – краще. Ні, кошти у люкси є хороші, у мас-маркету також непогані. І можна навіть сказати, що як у мас-маркету, так і у люкси зустрічається косметика погана. Тому все, що нам належить тільки шляхом проб і чергових помилок. Вибирайте правильно!