Як відбілити зуби в домашніх умовах

Проблема жовтих зубів переслідує мене давно. Відразу скажу, що я не курю і ніколи не мала цієї згубної звички. Швидше за все, жовтий відтінок зубів пов'язаний зі спадковістю і вживанням таких напоїв, як чорний чай і кава.

Я часто задумуюсь про процедури відбілювання в стоматологічному кабінеті, але моя лікар відмовляє мене від цієї затії. Вона розповіла, що під час цієї процедури руйнується зубна емаль, після чого зуби стають дуже чутливі до кислої або холодної їжі.

Що являє собою підвищена чутливість зубів, я знаю не з чуток (в дитинстві страждала від цієї різкого болю), тому експериментувати не хочу. Оскільки мені, як і будь-якій дівчині хочеться мати білосніжну «голлівудську» усмішку, я пристосувалася вибілювати зуби в домашніх умовах.

Методів для цього є дуже багато. Сьогодні я розповім читачкам про тих, які я застосовую найчастіше.

Відбілювання содою

Харчова сода — один з найбільш доступних і ефективних продуктів, які допомагають зняти жовтий наліт з зубної емалі. Про це спосіб я дізналася ще в дитинстві від моєї бабусі. Виявляється, таким чином вибілювали зуби люди багатьох поколінь, адже спеціальних коштів тоді просто не існувало.

Щоб зробити посмішку білосніжною, можна приготувати содовий розчин і, занурюючи в нього зубну щітку, почистити зуби. Щоб досягти більш вираженого ефекту, розводити соду не потрібно. Досить занурити зубну щітку в порошок соди і почистити зуби.

Незважаючи на те, що цей спосіб досить зручний, не варто його застосовувати частіше, ніж один раз в тиждень, оскільки сода руйнівно діє на зубну емаль.

Відбілювання зубів перекисом водню

Перекис водню — це засіб, який є майже в кожній аптечці. Коштує вона копійки і застосовується в основному при обробці ран. Однак не всі знають, що з допомогою перекису водню можна добитися білосніжної посмішки.

Можна проводити відбілювання двома способами: полоскати порожнину рота перекисом після чищення зубів або змащувати їх змоченим у ній ватним тампоном.

Перший спосіб застосовувати не рекомендую, оскільки перекисом можна зробити опік слизової, якщо тримати її в роті більше декількох секунд. Була дуже здивована, коли знайома поділилася зі мною таким способом і розповіла про те, що вона його практикує вже не один рік.

При змазуванні зубів перекисом намагайтеся не зачіпати ватним тампоном десна, щоб не отримати опік.

А яким чином отбеливаете зуби ви?