Як утримати чоловіка - частина 2

Не знаю, як у вас, а мені у відносинах з чоловіком завжди хотілося мати психологічний верх, тобто хотілося, щоб я була потрібна йому більше, ніж він мене. І мені було важливо, щоб чоловік дорожив відносинами зі мною і показував це різними способами. Але так було не завжди. Бувало, мені самій доводилося замислюватися: а як же утримати свого коханого.

У сьогоднішньому топіку я хочу поділитися з читачками, які способи утримання були найбільш дієвими, а які, навпаки, надали мені ведмежу послугу і прискорили розрив.

чи Варта гра свічок?

Отже, перш ніж починати діяти, важливо вирішити: чи гідний вас даний об'єкт. Прийняти зважене рішення дуже непросто, коли емоції зашкалюють.

Припустимо, ви вирішили, що варто поборотися за свою любов. Як діяти, що зробити, щоб ваш коханий зрозумів що ви – найкраща жінка на світі і більше нікого не треба?

Змініть образ

Тут важливо два моменти: не перестаратися (не робити занадто радикальних змін) і враховувати смак вашого коханого. Якщо він терпіти не може рудоволосих жінок, а ви про це знаєте, навряд чи варто перефарбовувати волосся в рудий колір.

Також можна купити собі якусь красиву обновку, в якій ви будете чарівні. Але ці способи працюють тільки в тому випадку, коли розбіжності між вами незначні. При постійних скандалах, які стали щоденними, чоловік може просто не звернути увагу на вашу нову зачіску.

Відверта розмова

Більш дієвим вважаю наступний спосіб. Вибрати відповідний час (наприклад, вечір вихідного дня), спекти смачний пиріг чи піцу і за трапезою обговорити те, що відбувається: що не влаштовує у відносинах вашого чоловіка, що не влаштовує вас.

Чоловіки терпіти не можуть подібних розмов, а даремно. Адже ми не читаємо думки один одного і часто навіть не підозрюємо, що дратує наших половинок і з-за чого відносини дали тріщину.

Обов'язково повинні висловитися обидві сторони. Адже якщо буде говорити тільки чоловік, а ви тільки виправдовуватися і кивати: «Так, любий, так, коханий, я все зроблю, як ти хочеш», — це буде неправильно. Вважаю, що рівноправність у відносинах необхідно сучасній жінці.

Інтимне свято

Жінка може добитися від чоловіка багато чого, якщо вона буде бажаною. Ви відчуваєте, що ваш любовний багаття гасне, і думки про близькість наганяють тугу? Терміново потрібно виправляти ситуацію.

Якщо ви вже пройшли попередній пункт, розібралися з образами і недомовками, саме час влаштувати романтичну вечерю з приємним продовженням. Це буде приємно для обох сторін: і для вас, і для вашого коханого.

Не варто принижуватися

І наостанок хочу застерегти: якщо ви бачите, що чоловік не реагує на ваші хитрощі, а спроби налагодити стосунки закінчуються нічим, не варто принижуватися і бігати за ним. Може, вас чекає велика любов у самому найближчому майбутньому, а ви не даєте їй прийти у ваше життя, тримаючись за відносини, у яких немає ніяких перспектив.