Як стати ідеальною дружиною - частина 2

Останнім часом я часто чую фразу «ідеальна дружина» і кожен раз намагаюся зрозуміти, що ж означає це визначення. Напевно, не можна відповісти на це питання однозначно. Для одних чоловіків ідеальна дружина — це та, яка добре готує, інші на перше місце ставлять материнські якості або розкуту поведінку дружини в ліжку.

Чоловіки жартують, що ідеальна жінка — та, яка не існує. Але ж нам так хочеться бути ідеальними у всьому! Багато статей було прочитано мною на цю тему. Вона настільки зацікавила мене, що я попросила чоловіка скласти список жіночих якостей, якими повинна володіти ідеальна дружина. Ось що у нього вийшло.

Побутові питання. До них чоловік відніс прибирання і приготування їжі. Мою увагу чоловік акцентував на тому, що їжа повинна бути не тільки ситної, але і красиво оформленою, і різноманітною. Хоча б по вихідним. До того ж, як виявилося, чоловіка дуже засмучує, що я не вмію шити і в'язати.

Уточню: він має на увазі саме виготовлення одягу. Його мама — майстриня на всі руки. Він з дитинства звик до того, що штани і сорочки з'являються «нізвідки» за одну ніч. Тому для нього пошиття одягу — справа звична. Для нього самого не є проблемою пришити гудзик або прострочити що-небудь на швейній машинці.

Секс. Наявністю цього пункту я не здивую нікого. Впевнена, що не знайдеться жодного представника сильної статі, який байдуже ставився б до сексу. Більшість чоловіків обожнюють експерименти в ліжку і бажають, щоб під час любовних утіх дружина перетворювалася в пристрасну коханку.

Саме брак різноманітності і штовхає багатьох чоловіків на зраду. Раджу дівчатам не забувати про це і частіше проявляти ініціативу в ліжку, влаштовуючи приємну емоційний струс коханим.

Особистий простір. Часто жінки не розуміють, наскільки воно важливе для чоловіків, і намагаються зайняти собою всі його вільний час. В результаті чоловік відсторонюється від дружини і все більше часу проводить поза домом.

У моїй родині є одне правило: після приходу з роботи чоловік на пару годин планують усамітнитися в кімнаті з книгою або ноутбуком. Ми з донькою в цей час займаємося своїми справами, намагаючись йому не заважати. У підсумку відпочив тато і чоловік з радістю проводить залишок вечора з нами. В іншому випадку втому видає себе і ми просто можемо посваритися на порожньому місці.

Довіру. Чоловіки терпіти не можуть, коли помічають нашу недовіру. Дружина, регулярно перевіряє дзвінки і смски на телефоні чоловіка, вмить втрачає свій авторитет. В результаті, чоловік починає віддалятися від дружини, все більше замикатися у своєму світі, придумуючи довгі паролі до соцмереж. На захист жінок скажу, що диму без вогню не буває. Дуже рідко жінки втрачають довіру до чоловіка без приводу.

Як бачите, стати ідеальною дружиною не так складно, як здається. На завершення хочу дати учасницям Ask Me Zone одна порада. Проявляючи турботу про свого коханого, не забувайте про себе. Ви повинні бути для чоловіка не прибиральницею і куховаркою, а королевою! А то значить, що любити і балувати себе потрібно нітрохи не менше, ніж чоловіка.