Як схуднути після пологів - частина 2

За свою вагітність я набрала 20 кілограмів. Мої ваги сумно показували цифру 80. Кожен раз я з жахом слухала загрозливі обурення мого лікаря. Вона лякала мене страшними наслідками моєї повноти. Я намагалася багато не є, пила кефір і їла тушковані овочі, а вага все збільшувався.

Ось настав щасливий момент пологів, який пам'ятає кожна жінка. Дитина лежить на животі, плаче, знаходить груди. Я щаслива. Заради цього варто було й пожертвувати фігурою. Поспавши кілька годин після пологів, я все-таки вирішила сповзти з ліжка і підійти до дзеркала.

Так... видовище в дзеркалі було не з кращих. Живіт залишився великим, я була схожа на змучену пампушку. Вже тоді я твердо вирішила, що обов'язково приведу себе в порядок: у моєї дитини повинна бути красива матуся.

Повернувшись додому, я переміряла весь свій одяг, який носила до вагітності. На жаль! Всі старі речі були мені малі. Відстань між гудзиками і петлицями було величезним.Свій улюблений костюм я повісила першим. Нічого, прийде день, коли він буде мені впору.

Невдалі спроби схуднути

Спочатку я вивчила всі дієти. Стала готувати собі окремо каші, овочі, вивчала таблицю калорій. Але все це була дурна затія. Як можна рахувати калорії, коли немає часу навіть на сон. Чоловік вимагав для себе повноцінне меню – смажене м'ясо з смаженою картоплею, тому готувати для себе що-небудь «отаке дієтичне» мені було ніколи.

Я спробувала не їсти після шостої. Так я протрималася днів десять. Лягала спати я тільки опівночі, а вночі треба було вставати і годувати малюка кілька разів. Худнути я насправді початку, але одного разу взявши вночі курс на кухню, щоб приготувати суміш малюкові, я зрозуміла, що сил не вистачає і паморочиться голова. В результаті їсти після шостої я знову почала: насамперед я потрібна зараз дитині здорова, а не худа.

Я зрозуміла, що так швидко схуднути після пологів (особливо в моєму віці за 30) не вийде. Потрібно заспокоїтися і налаштуватися на довгий шлях: вага набирався 9 місяців, значить, 9 місяців і будемо худнути.

Прості способи

Як схуднути, мені підказав мій малюк. Він живе по режиму, через кожні три години його потрібно годувати. Я теж стала харчуватися по режиму. Погодувавши малюка, їла сама через кожні три години невеликими порціями. Обсяг їжі становив приблизно склянку. Дуже скоро я звикла до цієї норми, важко було всього лишьнесколько днів.

Добре, звичайно, було б зайнятися спортом. Але в спортзал молоду матусю ніхто не відпустить. Як виявилося, сидіти на місці з маленькою дитиною все одно не доведеться. А спортивні вправи можна замінити ходьбою. З синочок ми робили кілька кіл по парку з коляскою щодня. Це дуже подобалася нам обом. Додому поверталися веселими і відпочилими.

Вага став сам йти непомітно, коли я перестала зациклюватися на дієтах, а упорядкувала своє харчування і намагалася якомога більше рухатися.

Зараз у мене чудовий син: маленький червонощокий здоровань з чарівною посмішкою. Я схудла. Мій улюблений костюм зараз на мені.