Як прискорити зростання волосся - частина 2

Гарне волосся
Краса і здоров я
Лікування волосся

Про довгому волоссі мріє практично кожна жінка. Я довгий час носила коротку стрижку, але потім вирішила, що хочу косу до пояса». І почався пошук коштів для прискорення росту волосся.

Я прочитала багато книг і журналів, ходила навіть на консультації до дерматолога і трихолога. І в підсумку зрозуміла, що довге волосся в першу чергу повинні бути здоровими.

Основні принципи для підтримки здоров'я волосся

1. Правильне харчування. Тільки повноцінне харчування, багате всіма необхідними вітамінами і мікроелементами, буде сприяти здоров'ю вашого волосся. На ріст волосся впливають такі речовини, як бета-каротин і біотин. Отже, обов'язково потрібно їсти овочі, бобові, зелені і жовті фрукти. Також дуже корисно включити в свій раціон пивні дріжджі.

2. Повноцінний догляд. Краще всього використовувати телефон як можна рідше. Від нього волосся стають сухими і ламкими. Мити волосся потрібно так часто, як ви звикли. При цьому потрібно пам'ятати, що гаряча вода дуже шкідлива для волосся. Щоб волосся росли швидше, потрібно частіше вкорочувати їх буквально на пару сантиметрів.

3. Відмова від куріння і надмірного вживання кави.

4. Масаж голови. Щоденне виконання масажу голови сприяє більш інтенсивному росту волосся і перешкоджає їх випаданню.

5. Уникати стресів і сварок. Сприятливий психологічний стан сприяє поліпшенню здоров'я волосся і зменшує їх випадання.

6. Використання методів народної медицини. Дуже добре допомагають зростанню волосся засоби, до складу яких входить гірчиця або перець. З них можна приготувати різні маски.

Маска для росту волосся з гірчиці

Склад:
— дві столові ложки сухої гірчиці
— три яєчних жовтки
— склянка кефіру

Для приготування маски з гірчиці потрібно змішати всі перераховані інгредієнти. Втирати в шкіру голови цю маску потрібно приблизно два-три рази в тиждень протягом одного місяця. Результат просто приголомшливий. Волосся стають набагато красивіше, і значно прискорюється їх зростання.

Бальзам з кропиви

Для приготування бальзаму треба взяти дві столові ложки подрібненої кропиви, залити однією склянкою крутого окропу і настоювати одну годину. Втирати бальзам з кропиви в шкіру голови треба два рази на тиждень після миття. Споліскувати волосся після його застосування не потрібно.

Ось і всі знайдені мною рецепти краси і прискорення росту волосся. Мені ці способи дуже допомогли, і я сподіваюся, що вони зможуть допомогти і вам!