Як прискорити ріст нігтів. Або 5 мм за місяць реально!

Догляд за нігтями
Догляд за руками
Краса і здоров я

Я зіткнулася з ламкістю своїх нігтиків в післяпологовий період. Раніше ця проблема не турбувала мене абсолютно, навіть під час вагітності. Але оскільки я вирішила привести себе у належний порядок, то і мої нігті повинні бути ідеально красивими і здоровими!

Здорові нігтики

Я люблю доглянуті нігті. Тільки для того, щоб вони радували своєю красою і міцністю, їх потрібно регулярно підгодовувати. Протягом місяця я робила ванночки і маски для своїх нігтів. Ванночки з морської солі не тільки зміцнюють нігті, але і прискорюють ріст. Важливо ще наносити живильний крем. І не тільки на ручки, а і на нігтики. Знаєте, адже вони теж мають потребу в харчуванні, як би дивно це не звучало.

Звичайно ж, існують ще й спеціалізовані масла для росту нігтів, захисні лаки та інші засоби. Але ж можливо вдатися до домашніх засобів і навести красу не виходячи з власного будинку. Що я, в принципі, і роблю. Турбота про свої нігтики займає у мене мінімум часу, а користі приносить максимально.

Краса наших нігтів

Межа моїх мрій – це здорові і міцні нігті! Я вважаю, що саме вони можуть багато розповісти про жінку. З манікюру завжди видно, який у дами смак, характер, стиль життя. Відразу помітно, наскільки вона себе любить, скільки часу приділяє на себе кохану, наскільки готова за собою доглядати і вкладати в себе грошей.

Але для того щоб нігті виглядали чудово, потрібно вживати заходів. Ось буду ділитися з вами своїми рецептами:

Ванночка з морської солі

Я вирішила робити ванночки щодня. Немає ніякої шкоди, суцільна користь! Я просто розчиняю 3 ст. л. морської солі в теплій водичці і капаю кілька крапель йоду. У готовому розчині нігті тримаю хвилин 15-20.

Живильний трав'яний відвар

В травах я бачу тільки користь. Тому намагаюся використовувати їх максимально. Зізнаюся чесно, я сама збирала ромашку, календулу, звіробій. Люблю пити трав'яні настої і використовувати їх для своєї краси. Як? Полоскати волосся для їх зміцнення, приймати ванни і робити ванночки для рук.

Ромашка дуже пом'якшує ручки, робить їх ніжними і м'якими. Вона зміцнює нігті і трохи освітлює. Якщо є забруднення, відмінно від них позбувається і знімає запалення. От і роблю я поживні відвари. Беру по 2 ст. ромашки, кореня лопуха, звіробою. Заливаю 1 ст. окропу і даю трохи настоятися. Після чого тримаю нігті у відварі хвилин 20-30. Таку процедуру я роблю не менше 3-х разів на тиждень.

Масаж для прискорення росту нігтів

Корисним для росту нігтів використання масел. Я використовувала масла А і Є. Вони продаються в аптеці, тому придбати їх зовсім не складно. Кожен день перед сном я масажувала нігті з цими маслами.

Ці заходи сприятливо впливають на ріст нігтів. Протягом місяця мої нігті виросли на 5 мм. І для мене важливо те, що я їх не тільки відростила до потрібної довжини, але і помітно оздоровила. Адже вони перестали шаруватися, ламатися. Стали більш міцними, пружними, довгими і красивими. Тепер красивими і доглянутими нігтиками пишаюсь і я!

Яким чином ви зміцнюєте і отращиваете нігті? У вас є секрети?