Як прибрати мішки під очима

Часто вранці я бачу у відображенні дзеркала неприємну картину — мішки під очима, настільки виражені, ніби я провела безсонну ніч. І це при тому, що я рано лягаю і сплю достатню кількість часу.

Один раз був кумедний випадок на роботі, коли одна співробітниця на початку робочого дня кілька разів задавала мені питання, чи не трапилося у мене щось, тому що вигляд у мене заплаканий. Після того, як я пояснила ситуацію, співробітниця дала мені кілька порад про те, як швидко позбутися від мішків під очима, не використовуючи косметичні засоби. Сьогодні цими порадами я хочу поділитися з читачами.

Режим дня

1. Намагатися спати не менше 7-8 годин на добу, але не більше 10. Занадто тривалий сон також сприяє появі мішків під очима.

2. Не пити багато рідини перед сном. Це стосується не тільки води, але і інших напоїв, а також рідких страв.

3. Харчуватися правильно. Обмежити кількість копченої, солоної і гострої їжі, а також газованих і алкогольних напоїв.

Масаж повік

Цей спосіб виявився дуже ефективним. За порадою співробітниці, для початку на повіки нанесіть спеціальний крем. Я, будучи противницею магазинних кремів, наношу на віки пару крапель персикового масла або олії зародків пшениці.

Масаж повік необхідно робити подушечками пальців, легкими постукуючими рухами. Починаємо з внутрішнього куточка верхнього століття, поступово просуваючись до зовнішнього. Після чого переходимо до масажу нижнього століття, яке массажируем навпаки: від зовнішнього куточка до внутрішнього.

Мені подобається цей спосіб тим, що при нестачі часу при зборах на роботу, можна зробити цей масаж прямо на робочому місці (звичайно, у тому випадку, якщо ви перебуваєте в окремому кабінеті). Вже через кілька хвилин помітний позитивний результат.

Народні засоби

Я перепробувала багато народних засобів проти набряклості повік. Не можу сказати, що ефективність кожного дуже висока. Найбільше мені сподобалося прикладати до повік кубики льоду, які я заморожую попередньо. Відкрию секрет, що замість води можна використовувати різні трав'яні відвари. Мені найбільше подобається ромашка, оскільки вона діє на шкіру заспокійливо.

Для того, щоб прибрати мішки під очима, досить прикласти лід до повік всього на пару хвилин. Цей спосіб завжди справляється зі своїм завданням. Крім того, я протираю кубиком ромашкового льоду обличчя і шию, таким чином шкіра приходить в тонус і виглядає більш свіжою.

Також допомагає позбутися від мішків під очима сиру картоплю. Моя бабуся радила натирати його на дрібній тертці, загортати масу в марлю і прикладати на п'ять хвилин до повік. Я спростила цю процедуру. Замість того, щоб використовувати терку, я ріжу картоплю кружечками і прикладаю їх до повік. Хвилин через 5-10 набряків як не бувало!

А як часто у вас з'являються мішки під очима і яким чином ви позбавляєтеся від них?