Як позбутися целюліту в домашніх умовах - частина 2

Зовсім скоро настане літо, а значить, ми підемо на пляж і одягнемо купальники. І тут, як завжди, постає проблема зайвої ваги і не менш актуальна проблема – целюліт. Звичайно, краще всього відправитися в салон і пройти, наприклад, курс масажу або обгортань. Але у всіх є час і гроші на це?

Для мене поки походи в салони — розкіш, тому я оголошую війну целюліту будинку. Зрозуміло, що краще запобігти, ніж потім боротися. Але раз сама запустила, сама і буду від нього позбавлятися всіма доступними засобами.

Крем від целюліту

Мені здавалося, немає нічого простіше, намазався кремом і все, чекай результату. Спочатку я в інтернеті почитала відгуки, думки тих, хто вже пробував їх, а потім відправилася в магазин за антицелюлітним кремом. Вибрала, до речі, не найдорожчий, але, за відгуками, досить ефективний.

Однак, незабаром від моєї наївності не залишилося і сліду. Сам по собі крем не допоможе. Його потрібно використовувати в комплексі заходів у боротьбі з целюлітом: дотримуватися дієти, робити вправи, також непогано було б застосовувати масаж.

Варто відзначити, що при виборі крему потрібно звертати увагу на його склад. У ньому повинні бути: екстракти перцю, плюща, глоду, ананаса, кінського каштана, арніки, лотоса, звіробою, морських водоростей. Звичайно, не всі компоненти відразу, але хоча б їх більшість. Ці речовини допомагають обміну речовин в шкірі.

Добре, якщо в кремі є ароматичні ефірні масла, наприклад, ромашки, мирта, лаванди, лимона, кипариса. А також рослинні масла. Так як масла здатні глибоко проникати в шкіру, роблячи її більш щільною, пружною.

До речі, коли наносиш такі крему на тіло, шкіра гріється, можуть виникати почервоніння.

Вправи

Я не дружу зі спортом, але, тим не менш, найпростіші вправи потрібно виконувати, щоб досягти кращого ефекту.

Я, намазавшись кремом, робила присідання. Можна взяти гантелі, щоб отримати більший результат. Присідати потрібно не менше 10-12 разів.

Ще непогана вправа – випади в бік і вперед. Для його виконання потрібно встати прямо, руки витягнути перед собою. Тепер необхідно зробити крок в сторону і присісти, друга нога повинна бути прямою. Повернутися в початкове положення і повторити вправу іншою ногою. Робити 10-15 разів.

Випади вперед робляться також, але крок робиться вперед. До речі, чим ширше крок, тим більше навантаження.

Є і ще одна вправа. Необхідно лягти на досить жорстку поверхню, біля стіни. Ноги підняти і притулити до стіни, в такому положенні потрібно полежати хвилин 10, можна повторювати кілька разів на добу.

Харчування і целюліт

Відомо, що їжа, яку ми їмо, впливає на наш організм, і від неї залежить поява целюліту. Лікарі радять просто відмовитися від деяких продуктів, щоб уникнути апельсинової кірки.

Не можна: алкоголь, цукор, копчене, жирне м'ясо, кава, чіпси, шоколад, газовані напої. До речі, відмовитися від кави і шоколаду у мене не виходить.

Також є продукти, які допомагають у боротьбі з целюлітом. Це – морська риба, виноградний сік, печінковий паштет, печінка, ріпа, зелені боби, морква, яйця, зелень, солодкий перець, всі зелені овочі, мигдаль, фундук.

Корисні поради

Щоб позбутися целюліту, потрібно виконувати прості правила:
  1. Добре приймати контрастний душ, він покращує кровообіг. Під час душу масажуйте проблемні ділянки шкіри масажною щіткою або жорсткою рукавицею. Купити їх зараз не проблема, я купувала в косметичному магазині рукавицю з волокон кропиви.
  2. Рухайтеся якомога більше. Але в теж час не варто змушувати себе багато займатися.
  3. Ніяких стресів!

Обгортання будинку

Як я вже говорила, салонні методи боротьби з целюлітом не всім по кишені. Я знайшла кілька простих і цікавих рецептів обгортання в домашніх умовах. Сама ще не пробувала, але вже завтра їдемо на дачу, і хочу зробити обгортання в лазні.

Ось рецепт: для основи використовується оливкова олія, масло жожоба або масло паростків пшениці. Додається ефірну олію, на 20 мл основи 3 краплі. Можна додати кілька ефірних масел. Все ретельно перемішується і наноситься на проблемні ділянки.

Потім потрібно обернути тіло поліетиленом, рекомендують активно рухатися або надіти теплий одяг. Я ж піду до лазні. Через годину можна зняти, змити і намазати тіло кремом.

Буду пробувати. А як ви боретеся з целюлітом? Може, хто використовував спеціальну білизну, цікаво допомагає чи ні?