Як поліпшити колір обличчя - частина 2

Догляд за шкірою
Краса і здоров я
Секрети краси

Дивлячись свої фотографії зі шкільних років, я наголошую незмінну блідість свого виду, звичайно, не таку, як при непритомності, але все ж обличчя у мене блідіше оточуючих мене людей. Можна додати рум'ян, переслідуючи миттєвий результат, а можна і покопатися в причинах такого феномена.

Спорт

Я зовсім не пам'ятаю себе гуляють з батьками в «дрібному» віці, пам'ятаю лише, як я вже гуляла зі шкільними подругами, потім своє самітництво і небажання виходити на вулицю. Батьки цим не сильно переймались: «Не хоче — не треба».

В спортивні гуртки ходити мені не склалося, а музична школа мало сприяла рум'янцю на щоках і активного кровообігу організму. Лише сімейні лижі взимку і період сімейного відвідування басейну запам'яталися мені дуже сильно з позитивно-кольоровим тоном тих періодів.

Блакитна кров і зволоження

Шкіра при цьому у мене тонка і майже прозора, так що «дівчинкою блакитних кровей» мене прозвали не дарма. Часом я навіть пишалася своєю білосніжною зовнішністю, бо там була не тільки блідість, але і генна схильність до такого аристократичного способу. А орлиний ніс лише додавав особливості і неповторності моєї зовнішності.

Коли я полюбила свої риси, прийняла блідість, то стала піклуватися про свою шкіру. Вона потребувала зволоженні також сильно, як організм у воді. І я помітила, що чим більше я п'ю, тим краще виглядає моя шкіра, здорово.

Використовуючи зволожуючі креми, я також підтримувала водний баланс шкіри, чого шкіра виглядала добре більш тривалий час, навіть коли вона явно втомилася від тривалого дня.

Веснянки

Цей бич я пізнала рано, я просто ненавиділа їх, поки не зрозуміла, що можу зберегти свій аристократичний колір обличчя, запобігаючи реакцію шкіри на сонце. Так, при перших променях сонця я одягала сонячні окуляри, а навесні до осені завдавала крем від засмаги для обличчя марки Шизейда з spf 30.

Також для цього я робив огіркові маски, після них я явно бачила ефект — особа яснішало, а все ж з'явилися веснянки блідли і ставали не такими явними.

Косметика

Коли-то я користувалася тональним кремом. І ефект мені подобався, поки одного разу я не натрапила на 1 свою фотографію, де на мене дивилася премиленькая дівчина з ляльковим личком. Дівчинка мені сподобалася. Але дисонанс щодо її жвавості у мене вибухнув в голові громом.

З тих пір я стала використовувати тональний крем тільки в рідкісних випадках, я за природність, адже вона створена природою.

Але ось рум'яна холодного рожевого відтінку я використовую частіше, вони лише підкреслюють білизну моєї шкіри, якою я пишаюся.

Смуглянка

Був час, коли я так ненавиділа себе, свою шкіру і особливо веснянки, що намагалася виглядати смаглявою, а тому вдавалася до допомоги солярію і автозасмаги. Ефект мені сподобався, але відчуття бруду і якийсь сковує мене плівки ніяк не покидало. Було відчуття, ніби я одягла чужий костюм.

Але все ж я собі подобаюся шоколадної блондинкою, але повторювати відчуття чужого костюма більше не хочу. А на пам'ять, що таке зі мною було дуже навіть приємно зберегти ті знімки.

Очищення

Експериментувати зі своїм обличчям я любила, як і зі своєю іншою зовнішністю. І настрій буває різне, іноді намалювати на собі жінку-кішку допомагає в новому місці відчувати себе краще.

Але головне правило, яке я винесла для себе — це те, що все живе хоче дихати і бути вільним! Тому безспиротовой тонік — це важливий елемент догляду за моєю шкірою особи. Він не сушить, але зволожує і очищає шкіру від косметики, пилу, недоброго погляду і непотрібних думок. :-)

Також важливо пам'ятати, що все те, що допомагає ганяти кров в організмі швидше, допомагає поліпшити колір обличчя, варто згадати себе після пробіжки на свіжому повітрі, або ж після прогулянки в мороз. Так я іноді, перед важливою зустріччю, дістаю пакет морожених ягід з морозилки і прохолодного шкіру особи протягом 5 хвилин.

Сон і харчування

Харчування теж грає не останню роль в загальному стані організму, а також виду шкіри. Так що налягайте на моркву, фрукти, овочі. З обережністю ставитеся до ковбас, консервів, сосискам і фастфуду.

А ще, жінці за 30 важливо для зовнішньої привабливості і здорового вигляду спати стільки, скільки потрібно їй за її індивідуальним біоритмам. Ось мабуть і все.