Як підтягнути шкіру після схуднення - частина 2

Вигнана повнота залишила на мені свої відмітини у вигляді моторошної висить складки на животі, рихлості та зайвої шкіри на внутрішній поверхні стегон.

Зазначу відразу, що при тому способі харчування, який я описувала в своїй статті «Як я схудла на 18 кг» , целюліт пішов якось сам по собі. І якщо при повноті, він був жахливий, то після схуднення мені дійсно треба було тільки підтягти шкіру, висить складками, а не боротися з целюлітом.

Підтягуємо живіт

Я почала ходити в спортивний зал ще під час процесу інтенсивного схуднення, заздалегідь припускаючи, що потім у мене будуть проблеми з обвислою шкірою, яка ніколи не відрізнялася еластичністю.

Я займалася Спортом і вдома. Під улюблений серіал, я робила зарядку на килимку по 80 хвилин в день.

Поступово я змогла вичавлювати прес до 600 разів, прокачуючи нижні, верхні і бічні м'язи живота.

Обов'язково необхідно робити вправи на верхній прес, навіть якщо здається, що складочка на животику залежить тільки від нижнього. Наша шкіра і м'язова система влаштовані таким чином, що верхні м'язи потягнуть за собою нижні — животик підбереться.

На підтягування живота у мене пішло приблизно 4-5 місяців. Це не супроводжувалося появою кубиків, і навіть смужки ледь проступали, але складка пішла, живіт став більш плоским.

Оформилися боки, придбали чіткі контури, і знову ж м'язи натягнули шкіру живота.

Як перемогти складки на внутрішній поверхні стегон?

З стегнами питання обстоял набагато складніше. Скільки я ними займалася! Яких тільки вправ не робила (їх можна подивитися в інтернеті). Навіть виконувала по декілька підходів в день.

Форму стегна придбали красиву, вималювалися м'язи на бічній поверхні, ззаду – шкіра гладка, рівна, струнка. А шкіра внутрішньої поверхні складочками збирається і обвисає все одно.

Допоміг випадок. я Записалася на антицелюлітний масаж. На першому ж сеансі вказала масажиста на свою проблему і попросила активно попрацювати саме з внутрішньою поверхнею стегон.

Він дуже завзято взявся за роботу, тіло було все в синцях, доводилося кусати губи і терпіти.

Майстер відразу наказав мені пити по 2 літри води в день і порадив часто відвідувати сауну, інфра-червоні штани або кедрову бочку.

Близько місяця через день я ходила на масаж і пріла. І це допомогло.

Що цікаво, під час всього процесу результат не був так очевидний, як через місяць. Через деякий час після масажу синці зійшли, шкіра вирівнялася, натягнулася. Я досі гублюся в здогадках, куди поділися її надлишки?

Телефон чарівника-масажиста я зберегла і рада, що мене звів з ним випадок.

А сьогодні я прокачую внутрішню поверхню стегон на тренажері ліг-меджік, важко, але є результат.

А хто казав, що бути красивою легко?