Як народити хлопчика. Мій експеримент

Ми з чоловіком мріяли про спадкоємця. Вірніше мріяла я, як не дивно. Чоловік спокійно ставився до статі майбутньої дитини, але перенялся моїм настроєм. І ось настав день зачаття...

До цього процесу ми готувалися заздалегідь. Розраховували стать майбутньої дитини за різних таблиць, вивчали японські розробки генетиків, їли багато м'яса і не утримувалися від частих статевих актів.

Я ввела в раціон наступні продукти:

— м'ясо та м'ясні вироби;
— яблучний сік;
— молочні продукти ( особливо масло і сир);
— риба і морепродукти;
— цибуля, морква, картопля;
— горіхи.

Ці продукти є на кожному столі, вони не дефіцитні. Але в них міститься ті мікроелементи, які впливають на стать плоду, зокрема, хлопчика.

Наступним методом народити хлопчика стало вивчення методики доктора Е. Шавриной. Вона склала цікаву таблицю, яка виражає залежність між місяцем і роком зачаття.

Наприклад, якщо вам на момент зачаття було від 20 до 23 років — у вас великі шанси народити хлопчика. А якщо від 25 до 35 — ви потенційна мама дівчинки. Ще до уваги беруться літні, зимові, весняні та осінні періоди. Помічено, що осіннє і зимове зачаття — до хлопчиків, я літнє та весняно — до дівчаток.

Я завагітніла в 20 років. У мене були катастрофічно малі шанси народити дівчинку. Тому, я була впевнена, що стану мамою прекрасного сина.

Європейський метод зачаття сина мав на увазі розрахунок днів з менструальному циклу. Виходячи з теорії, щоб народити сина, потрібно займатися процесом зачаття за 12 днів до початку місячних.

Не скажу, що це теорія спрацювала, але і спростувати її не можу. Я працювала над процесом плідно, не рахуючи дні. Головне, щоб місяць був хлопчачий (виходячи з таблиці Е. Шавриной).

Ще йдуть суперечки про частоту статевих актів у період активного зачаття. Можу сказати, що лікарі рекомендують часті статеві акти для хлопчиків і рідкісні — на дівчаток. Відразу видно, хто заслуговує акуратного відношення (але я мріяла про хлопчика).

І останній, мабуть найтонший спосіб народити хлопчика. Якщо ваш чоловік хоче, щоб ви подарували йому спадкоємця — нехай більше старається. Задоволення жінка повинна отримувати більш глибокі і затяжні. Тоді у вашій родині обов'язково народиться маленький синок.

Не знаю, наскільки мені допомогли ті способи, які я описала, але сина я народила. В чию книгу заслуг записати мою маленьку перемогу, в мою або Всевишнього, однієї Долі відомо.

Але якщо одне заповітне бажання здійснилося, так може попросити ще одне — доньку?

А ви планували стать своєї майбутньої дитини?