Як написати заперечення на судовий наказ


#1
Сьогодні з будь-якою людиною може статися ситуація, коли стосовно нього буде винесено Судовий наказ.

Спеціальну Постанову судді за заявою кредитора, яке містить вказівку про стягнення позиченої грошової суми або витребування майна, що належить боржнику. Що слід зробити в такому випадку? Чи є вихід, який виявиться оптимальним?

Судовий наказ, заперечення

Звичайно, коли боржник згоден з заявленими вимогами, він може просто виконати їх за отриманим Судового наказу. Відразу або частинами через службу судових приставів (а саме туди буде направлено документ для виконання).Але коли є розбіжності між кредитором і боржником, останній у законний термін (10 днів по факту отримання) має право подати *Заперечення щодо судового наказу*. У письмовій формі оскаржити винесене світовим суддею Постанову.Виникає питання: *як написати Заперечення на Судовий наказ*? Строго встановленої форми написання немає. Але такий документ обов'язково повинен містити:  найменування суду;  ПІБ судді, який виніс наказ;  дані боржника, який заперечує проти такого наказу;  і власне мотивацію заперечення, викладену у вільній (але зрозумілою) формі.Втім, ст. 129 ЦПК РФ дає боржникові право зовсім не пояснювати, чому він скасовує Судовий наказ. Достатньо лише заявити (письмово) про незгоду з Постановою. Однак прохальна частина неодмінно повинна бути присутня в запереченні. Боржник повинен обов'язково попросити суд про скасування Судового наказу. Крім перерахованого вище, Заперечення повинно містити підпис заявника і дата подання ним документа. А якщо написання викликає серйозні труднощі, завжди можна завантажити безкоштовно *зразок Заперечення на Судовий наказ*. І написати за шаблоном.

Процедура подання заперечень

Подати складені заперечення можна особисто або через представника. У світовій суд, який постановив наказ. Також можна надіслати такі заперечення поштою (туди ж, на адресу апарату світового судді).Отримавши документ не пізніше встановленого строку, суддя обов'язково скасує Судовий наказ. Однак залишить за кредитором право подати позов і почати судові розгляди по суті спірного моменту.І пам'ятайте, що 10 днів починається від дня, як боржник ознайомився з Судовим наказом. Тобто отримав його під розписку особисто. І ніяк інакше.