Як музика може вплинути на настрій людини?

Музику люблять усі – і дорослі, і діти. Але тільки та музика, а також той чи інший музичний виконавець може подобатися одній людині, і зовсім не подобатися іншому.

Наприклад, класична музика, особисто у мене часто асоціюється зі спокоєм, і я люблю таку музику слухати, коли хочеться розслабитися і заспокоїтися після напруженого робочого дня.

Музика впливає на настрій людини, і у мене кожна пісня, кожен виконавець, якого я слухаю, може нагадувати про себе різними мотивами.

Сьогодні я можу слухати класичну музику, завтра – більш веселу та яскраву, післязавтра – електро-поп. До речі, так, електро-поп – мій самий улюблений музичний жанр, приміром, з таким жанром співають групи: Hurt's, A-Ha та інші.

Слухаючи улюблену музику, людина розслабляється, думає про те, марить своїми бажаннями та мріями. І це дуже добре, адже навпаки дуже погано – це коли та чи інша музика може зіпсувати вам настрій своїми спогадами.

У мене різна асоціація з напрямками музики: іноді хочеться послухати чогось нового і попсового, так сказати, а іноді – старих добрих музичних виконавців.

Ось зараз, саме в цю хвилину, я слухаю Hurt's«Stay» — раджу вам послухати пісня дійсно хороша, спокійна і дивно прекрасна.

Слухайте і насолоджуйтеся улюбленими виконавцями!