Як доглядати за руками, або руки – візитна картка жінки

Догляд за шкірою
Краса і здоров я
Секрети краси

Руки завжди повинні бути доглянутими, красивими, з приємним, не відштовхуючим манікюром, — такі слова мені завжди говорила мама. І її словами я намагалася завжди послухатися. Але як бути, коли твої руки, не зовсім ідеал того, якими хотілося б їх бачити. В наш час всі жінки виконують різну роботу руками: перуть, миють посуд, прибирають.

Мені так шкода наших мам, бабусь, які постійно займаються домашніми справами, забуваючи при цьому про головне – догляду за ручками. Розповім на своєму особистому досвіді. Я ніколи раніше не користувалася кремом для рук, але раніше, до слова сказати – це коли мені було ще 18 років, чесно кажучи, я вважала, що руки у мене і так гарні, так і доглянуті, а яскравий лак на нігтях – це найкраща краса для мене.

Але йшли роки, я розумнішала, так би мовити, набиралася б'юті-досвіду від подружок, знайомих дівчат, щось робила самостійно. В моє поле зору тоді, вперше попався крем оксамитові ручки. Якщо говорити на чистоту, мене він не запалив, він засыхал на руках, утворюючи плівку, а от що-що, але плівку на своїх ручках я терпіти не можу.

Після всіх метань по магазинах, я дізналася про більш якісних кремах для рук – в моє поле зору потрапили такі марки, як – Uriage (Франція), Flexitol (Австрія), Avene (Франція). З усіх вище перерахованих мені найбільше припав до душі Uriage. Я не хочу робити, так би мовити, його рекламу, але все ж скажу вам, милі жінки – якщо ви коли-небудь побачите подібні крем в аптеках свого міста – беріть і не пошкодуєте анітрохи! Він ідеальний. Розповім чому.

Мої руки постійно сохнуть, іноді буває таке, що я лягаю спати, попередньо намазавши ручки кремом, а прокидаюся, — руки знову просять добавки зволоження. Такі справи у мене були, коли я ще не зустріла свій ідеальний Урьяж. І таке зі мною відбувалося частенько. Але після зустрічі з ним, єдиним і найкращим на всьому своєму віку кремом, я дізналася, яке це приємне відчуття – мати здорові і доглянуті, а головне – зволожені ручки. Він ідеально зволожує шкіру рук, відновлює, не залишає плівки, що важливо, і особисто я його завжди використовую перед виходом на вулицю, коли на дворі стоїть студений мороз.

Я не роблю манікюр, я просто доглядаю за нігтями, ретельно втираю крем, підрізаю їх ножицями, подпиливаю, і а-ля – ручки як у кінозірки готові! Тому, зі всіма своїми добрими намірами до вас, скажу: крем для рук – все для жінки, миючі засоби – нічого. Піклуйтеся про себе, зволожуйте ручки!