Яблучна дієта

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Моя боротьба з вагою часом здається нескінченною. Всі дієти, на яких сиділа, вже і не пригадаю. Але є і дійсно працюють. Одна з таких — яблучна дієта.

Відразу скажу, що це дієта для сильних духом. Дієта триває тиждень, і в цей час весь раціон складається виключно з яблук.

Щодня необхідно з'їдати від 1 до 2 кг яблук. Обсяг яблук збільшується поступово і досягає піку на 4-й день, потім зменшується до 1 кг в останній, 7-й день дієти.

Яблука можна їсти тільки в сирому вигляді — як цілими, так і протертими в пюре. Але не у вигляді соку. Тільки свіжі плоди.

При купівлі яблук, раджу придбати якомога більше різних сортів, скільки зможете знайти в магазині або на ринку. Раціон і так дуже мізерний, тому хочеться хоч якогось різноманіття. Краще, звичайно, щоб це були яблука місцевого виробництва, але якщо таких не вдалося знайти, то підійдуть і заморські фрукти. Головне, щоб яблука були свіжі, не пом'яті і не зіпсовані.

З рідини краще всього пити звичайну воду або несолодкий чай. Але від себе особисто раджу заварювати чай з липи, м'яти або валеріани, так як пережити тиждень на одних яблуках дуже не легко. І ніяких підсолоджувачів і тим більше цукру! Якщо чай здасться горьковытым на смак, то просто сильніше розведіть його водою.

Ще один плюс яблучної дієти — це, перепрошую за такі делікатні подробиці, відсутність запорів, які дуже часто супроводжують обмежувальні дієти. Більш того, яблука дуже благотворно впливають на всю травну систему.

Ну і найголовніше — результат, заради чого, власне кажучи, все і затівалося. Результат мене дуже вразив — мінус 6 кг за тиждень (при початкових 90 кг).

Я відчувала себе посвіжілої, і в животі зовсім не було звичної ваги. Але умовити себе сісти другий раз на яблучну дієту не можу — надто монотонна дієта, мені потрібна була неабияка сила волі і дві пачки м'ятного чаю, щоб пережити цей тиждень.