Я і система Flylady

Наслухавшись захоплених відгуків про систему «флай-леді», я роздобула книги по цій темі і взялася за читання. Перші ж прочитані мною фрази нагадали рекламні гасла: «Ти вже змирилася з безладом у своєму домі? Ти з жахом думаєш про прибирання? Скористайся нашою системою і осчастливь себе». Перегорнувши N-ное кількість сторінок, я дійшла, нарешті, до суті.

Перший рада свідчив: «Відмий раковину до блиску» .

Далі йшли слова про те, як саме відмити раковину, і це я знову перегорнула. Але раковину відмила. І знову повернулася до читання. Флай-леді радили: «Завжди підтримуй раковину в такому стані. Не лягай спати, не переконавшись, що вона сяє».
З цікавості я пішла цьому раді. Повинна зізнатися, що перед сном як-то зовсім не хочеться витрачати час на чищення сантехніки. Зате тепер я встаю вранці і знаю, що мені не доведеться перемивати посуд, що залишилася з учорашнього дня. І це дуже радує!

Рада другого дня звучав так: «Одягніть туфлі на підборах. Застебніть їх. Завжди ходите по будинку в туфлях — це допоможе сконцентруватися і взяти себе в руки» . Рада здається безглуздим, але тут справа не в туфлях, а в принципі. Обувание цілком можна замінити будь-яким іншим дією, допомагає «зібратися». Замість того, щоб закутатися в теплий халат, відповзти на кухню, заварити чай і ткнути пальцем в пульт від телевізора, спочатку прийняти прохолодний душ, ретельно зачесатися або зробити міні - зарядку. Допомагає нітрохи не гірше взування!

Перегорнувши 300 сторінок тексту, я виділила для себе головне. Це головне можна вмістити в десяток пропозицій:

— вставши з ліжка, налаштовуватися відразу на бурхливу діяльність , а не на лінь
— перші півгодини неспання присвятити собі , улюбленої
— ніколи не займатися прибиранням годинами — це викликає ненависть до наведення краси в будинку
попрацювавши 15 хвилин над одним «об'єктом», перемикатися після закінчення цього часу на інший. Залишилося щось недоробленим — можна буде продовжити завтра.

Поради, безумовно, прості. Але мені вони допомогли неабияк полегшити собі побут і при цьому бути в прекрасному настрої.