Я купила блендер! Мій вибір між стаціонарним і занурювальним

Сьогодні, дорогі читачки, я хочу з вами поділитись своєю радістю. Нарешті-то я придбала блендер! Зараз я готова говорити про нього практично як про людину, тому що він довгоочікуваний і вже улюблений мною!))

Якщо у вас ще немає такої корисної штуки на кухні, або ви замислюєтеся над зміною моделі, то я щиро сподіваюся, що мій топік виявиться для вас корисною!

Мій підхід до купівлі техніки

Я звикла будь-яку техніку вибирати ретельно. Тобто піти і купити перший попався на очі телевізор або ноутбук я не можу.

Навіть у той час, коли інтернетом я ще не користувалася, я детально вивчала інформацію по каталогах різних виробників і магазинів. Зіставляла параметри, вартість. Могла не гірше консультанта розповісти про переваги тієї або іншої моделі. Зараз з інетом це ще простіше. Правда, моделей і фірм стало набагато більше.

Моє кредо в плані покупки одягу, взуття, техніки та іншого звучить так – я не настільки багата, щоб купувати дешеві речі. Звичайно, винятки бувають, але зараз мова не про них.

Я не шкодую грошей на придбання техніки, а у відповідь отримую успішне багаторічне використання, що мене повністю влаштовує. Наприклад, мобільник, куплений в 2005 році, працює і активно використовується донині, відеомагнітофон відпрацював вірою і правдою 10 років, а пральна машина служить мені з 2003 року і до цих пір!

Шукаю свою мрію!

Перед покупкою блендера я витратила чимало часу на вивчення теорії, для достовірності використовуючи різні джерела. Розібралася в особливостях різних моделей. Понишпорила інформацію на сайтах виробників, подивилася відео-презентації, перечитала масу відгуків з фото і відео.

Мені було важливо знайти не просто зручну або хорошу модель. Мені було важливо знайти свою мрію! Кулінарія – частина мого життя, а блендер повинен був стати «золотим помічником у цій справі. Тому мені анітрохи не шкода витраченого часу на вивчення інформації. Сподіваюся, що я зробила правильний вибір і моє нове придбання прослужить довго, незважаючи на те, що я готую кожен день.

Тип блендера

Перше питання, яке я задала собі: «Який тип блендера потрібен саме мені?» Відповісти на нього реально без будь-якої практики у використанні, просто володіючи потрібною інформацією.

Стаціонарний

Він складається з двох основних частин – корпусу з електродвигуном всередині і знімною чаші (яка на нього кріпиться) з лопатевим ножем. У мене такий блендер викликає асоціацію зі старими вагами, у яких основа із зазначенням кг, а зверху чаша для зважуваних продуктів... і не тільки))

Інтуїтивно я відразу відкинула цей варіант. Не хотіла я таку «бандуру» на обробний стіл ставити. До того ж, мені хотілося перетворювати багато продукти в пюре в будь-якої ємності, а не тільки додається чаші. Зі стаціонарним блендером це неможливо...

Втім, я вас не буду від нього відмовляти, адже є в ньому і плюси. Головний, на мій погляд, полягає у функції самоочищення. Блендер не потрібно мити самостійно, досить просто включити його з попередньо залитій всередину водою.

Ще один плюс стаціонарної моделі в тому, що його не доведеться тримати в руках, отже, вони не втомляться. Хоча, особисто для мене цей факт не грав великої ролі в теорії. А вже на практиці (на нинішній день вона у мене двотижнева), тим більше. Я на цей момент у роботі з заглибним блендером не скаржуся. Все відбувається швидко, сильно перепрацьовувати рук ніколи. І навіть плюс знайшла – у легкій невимушеній прокачування біцепса ;)

Занурювальний

Занурювальний блендер складається з таких двох частин – моторної частини («ручки», яка буде знаходитися безпосередньо в руці) і робочої частини блендера («ноги») з ножем-подрібнювачем.

Такий тип блендера найкращим чином підходить для приготування дитячого харчування, домашнього майонезу, різних соусів, підлив, коктейлів та інших напоїв, супів.

Мене завжди приваблювало в ньому те, що його можна занурити в будь-яку ємність – миску, стакан, каструлю. Єдина умова – посуд має бути з високими стінками. Втім, вигляд «ноги» блендера хоча трохи і відрізняється в різних моделях, але в будь-якому випадку «куполоподібна форма покликана запобігти розбризкуванню.

Часто в комплекті вже йде прозорий мірний стакан. Також можуть бути присутні інші насадки і подрібнювачі. За ідеєю, такий «розширений» варіант можна віднести до окремого (тобто виходить, третій) типу блендера – комбінованого. Його іноді називають міні-комбайном. І дійсно, у нього набагато більше можливостей, ніж просто у заглибного або стаціонарного.

Вивчивши все це, я зупинила свій вибір на такій моделі. І скоро поділюся з вами своїми рецептами вже з допомогою свого «золотого помічника»! ;)