В'язана конячка для гри

В язання
Рукоділля

Моя донечка вже давно дізнається тварин наживо, на картинці і по телевізору. Але ось коні ми не бачили ніколи до віку року і дев'яти місяців. А потім, випадково звернули увагу. Доньці так сподобалося це тварина, що при будь-якому зображенні його, мала починала игогокать і кричати КІНЬ!
І прийшла мені в голову ідея зв'язати коня, маленького, щоб руці було зручно тримати. Але одного разу ми зайшли в магазин іграшок. Це був шок. Донька не відходила від коня гойдалки, обіймала її і цілувала, пестила і лагідно називала МОЛЬ КОЛЬ... В перекладі це означає «мій кінь».
І я придумала таки модель в'язаній коні, висотою до 50см (на цій висоті вушка).

В магазині тканин я купила картонні туби, на які намотують тканини з заводу. Вони дуже міцні і я ще в магазині намагалася їх зігнути або зім'яти. У мене нічого не вийшло і це радувало. Одну діаметром 18см, а другу – 8см.
Толстой відрізала шматок довжиною 45см, а тонкої 5 шматків по 30 див.
У великій тубі зробила 4 круглих отвори діаметром 8см (4 для ніг і одне для шиї). Вставила трубки в отвори, відрегулювала висоту і нахил і залила монтажною піною. Можливо й не самий екологічний варіант для іграшки, але піну я пізніше ізолювала, обмотавши всю конструкцію декількома шарами скотча.
Далі обмотала каркас трьома шарами поролону, товщиною 1см. Окремо зв'язала чохли для ніг і шиї.

Голова теж пов'язана окремо, набита вона поролоновими кульками. Очі, це великі сферичні гудзики на ніжці, вишиті вії.
Тулуб я облягла одним полотном, пов'язаних лицьовій гладдю з пряжі – травичка. Коли пошила всі деталі, зробила гриву і чубчик з товстих ниток, прив'язавши їх простим вузлом. А ось для хвоста я зв'язала трубку довжиною 7см і вже в неї втягнула товсті нитки хвоста. В загальному, що у мене вийшло, дивіться на фото.
А взагалі, кінь міцна і стійка, на ній, як на табуреті, і я часто сиджу).