Вправи зі скакалкою

Сьогодні такий хороший спортивний снаряд, як скакалка виявився забутий. Я не люблю, коли кажуть: «Ось у наш час...». Але що стосується скакалки, то в цьому випадку ця фраза буде вірна. Ми з подругами іноді цілий день стрибали у дворі і винаходили якісь нові рухи. А своєї дочки я так і не змогла прищепити любов до цього предмету.

Користь

А адже стрибки зі скакалкою можуть стати ефектними вправами проти жиру. Судіть самі, всього за півгодини стрибків ви спалите цілих 400 ккал! Зі скакалкою можна розминатися перед основним спортивним комплексом або використовувати її в якості тренажера.

Стрибки сприяють зміцненню м'язів, покращують поставу, а стегна і ікри під час їх виконання зменшуються в обсягах буквально на очах. Регулярно займаючись зі скакалкою, ви поліпшите свою координацію, станете більш витривалими. А про те, що цей снаряд надзвичайно корисний для легенів і серця, не доводиться й говорити!

Як правильно тренуватися

Спробуйте пострибати, як в дитинстві, хоча б 5 хвилин і зрозумієте, як важко це робити. Насправді, якщо ваше дихання зіб'ється, а заболять м'язи – це цілком нормальне явище. Щоб цього не відбувалося, необхідно займатися зі скакалкою правильно.

Насамперед, намагайтеся вдихати і видихати через певні проміжки часу. Для цього можна рахувати про себе і робити вдих-видих на певний рахунок. Спину тримайте прямо, а ноги піднімайте не занадто низько, але і не надто високо – рівно на стільки, щоб перестрибнути через скакалку. Приземлятися слід м'яко, на носки.

Вправи

Коли ви освоїте основні стрибки зі снарядом, варто різноманітити вправи. Наприклад, якщо ви стрибали з однієї ноги на іншу, спробуйте одночасно стрибати на двох ногах. Це складніше і ви будете частіше збиватися.

Коли освоїте і це вправу, спробуйте крутити мотузочку не вперед, а назад. Також можна спробувати пропускати скакалку під ногами двічі за один стрибок. Або, навпаки, між тим як мотузка летить над головою, спробуйте пострибати 2 рази. Тобто виходить, що ви робите один великий стрибок і потім пару дрібних.

Висновки

Звичайно, займатися по півгодини на скакалці досить важко. Думаю, сусіди знизу вас навряд чи зрозуміють. Але ось використовувати цей предмет для розминки перед тренуванням або під час ігор з дітьми можна цілком.

А ви стрибали в дитинстві на скакалці?