Вправи Кегеля

Під час пологів найбільшу навантаження отримує та група м'язів, яка бере участь в процесі пологів. Так, як я вже двічі народжувала, то можу з упевненістю сказати, що вправи Кегеля, яке зміцнює м'язи промежини, допомагають народити швидше і легше. Для виконання цієї вправи вам не потрібен інструктор, вправа Кегеля можна виконувати скрізь, де вам зручно, навіть у громадському транспорті.

Вправу можна виконувати в двох позиціях і кожен вибирає ту, яка здається більш зручною:

1.Позиція лежачи на спині, підкладіть подушку під голову, ноги зігніть в колінах (можна підкласти подушку). Стискаємо м'язи промежини так, як ніби вам необхідно затримати сечовипускання. Стискаємо м'язи і розслабляємося. Не потрібно задіяти м'язи сідниць і живота, працюємо тільки м'язами промежини.

2.Позиція сидячи на твердій поверхні (наприклад, стільці). Виконуємо стиснення м'язів промежини так, як і в попередньому способі. тільки сидячи. Цей спосіб дуже зручний, так як ви зможете виконати його тоді, коли згадаєте про нього: у громадському транспорті, в офісі, в банку, чекаючи своєї черги або в іншому місці, коли ви знаходитесь не одні, а можете сидіти.

Після пологів вправи Кегеля дозволять вам швидко відновити своє здоров'я, так що займатися ними можна вже через декілька годин після пологів, якщо немає протипоказань лікаря. Якщо вам наклали післяпологові шви, то потрібно дочекатися, коли знімуть шви і тільки після цього ви зможете займатися вправами Кегеля.

Ці вправи дуже сподобаються вашому хлопцю, якщо ви зробите їх під час заняття сексом. Нові можливості і відчуття натренованих м'язів дозволять вам бути завжди на висоті.

Будьте здорові і бажані, милі жінки!