Вишивання - хвороба невиліковна

Вишивання
Рукоділля

Бажання вишивати приходить раптово і гостро, як хвороба, і так само швидко переходить в хронічну невиліковну форму. Але це найприємніша хвороба, якщо її можна так назвати, а ще краще назвати заняття вишивкою антиболезнью, антистрессом і найкращим способом самовираження, відпочинку та відключення від всіх проблем і всього світу.

До мене ця хвороба почалася три роки тому, коли я відчула непереборне бажання вишивати, причому вишивати хрестиком, і чим швидше, тим краще. Благо, у нас у місті є чудовий магазин «Голочка», який в мить ока забезпечить вас всім необхідним для занять. З нетерпінням я чекала моменту, коли можна буде спокійно сісти і почати вишивати свою першу роботу. З перших же слів я зрозуміла, що знайшла! Ось воно, те, до чого прагнула моя душа від повсякденної суєти і метушні. Ці щасливі хвилини, а іноді й години, проведені за вишивкою, стали для мене дорогоцінним часом, коли я належу тільки собі. Щоб задоволення було повним, я перетворила улюблене заняття у священний ритуал, який ніколи не порушую.

Самим підходящим місцем для вишивки виявилася, звичайно ж, кухня. Нічого, зате світло і ніхто не заважає. Переробивши всі домашні справи, я звільняю кухонний стіл і вкриваю його білою скатертиною. На стіл ставлю красиву шкатулку із нитками, голками, фломастерами, ножицями і всіма іншими потрібними для роботи речами. Включаю улюблену музику і сідаю вишивати. Час летить непомітно. Ніякі думки не турбують, тому що постійно треба вважати хрестики і розбиратися в схемі. Це невимовне блаженство, якого завжди мало.

Цікаво, що вже в перші місяці інтенсивних занять вишивкою я помітила, що стала набагато спокійніше, а ще у мене покращився зір. Це здається парадоксом, але насправді це факт. Якщо трапляються великі перерви, і я довго не вишиваю, то зір знову падає. Можливо, зір поліпшується тому, що доводиться постійно змінювати фокус зору, а це тренує очні м'язи. А може, загальний позитивний настрій творить такі дива. Але це неважливо. Важливо, що я знайшла найулюбленіше заняття, яке лікує душу і приносить радість не тільки мені, але і оточуючим.