Вироби з осіннього листя - частина 2

Опале різнобарвні листя з дерев – це бездонне джерело для творчості. Пам'ятаю мене в дитячому садку і школі змушували робити вироби з цього матеріалу, а тепер я сама намагаюся привчити до творчості свого сина. Отже, сьогоднішня моя підбірка ідей відповідає осінньому настрою.

Види

1. Конструктор. Це вид, який полягає в тому, щоб із засушеного листя зібрати якусь фігуру. Це може бути пташка, обличчя людини, тварина або навіть автомобіль і т. д. Щоб вибір для творчості був побільше, то сушіть не тільки червоний і жовтий матеріал, а ще й зелений.

2. Вирізання. В даному випадку листя використовуються в якості матеріалу, якому надають потрібну форму за допомогою ножиць. Тобто вирізають літери, квадрати, кола і т. д. Щоб не пошкодити лист під час вирізки, покладіть зверху звичайний аркуш із малюнком і обведіть його, міцно натискаючи на олівець.

3. Колажі. Якщо у вас є вільна рамочка для фотографій, то наклейте на основу листя кількома шарами, тоді отримаєте об'ємну картину. Або ось ще одна ідея: зверху покладіть ще шматок ватману з вирізаною фігурою. Запевняю вас, вийде дуже красиво.

4. Інше. Сюди я віднесла декор інтер'єру, різні фоторамки, декоративний посуд, картини, троянди, біжутерію і т. д.