Вироби з кавових зерен - частина 2

Рукоділля
Хенд мейд

Кава — моя давня пристрасть і любов)) Він мені подобається у всіх видах! Тому тема виробів із зерен не могла залишити мене байдужою ;)

Впевнена, що багатьом з вас (також, як і мені) подобається латте-арт. Навіть якщо конкретно це назва ви бачите вперше, то гарні фото в Інтернеті бачили точно. Латте-арт — це окремий вид мистецтва, який спеціалізується на створенні на кавовій пінці малюнків.

Крім пиття в чистому вигляді і додавання в різні десерти, я намагаюся використовувати кави в косметології — обожнюю робити з нього скраби для тіла з різними добавками, варити мило. А ще він чудовим чином підходить для виготовлення різних композицій!

Кавові вироби

У будь-якому хенд мейде, і в кавовому зокрема, головне — мати запас терпіння і фантазію! Втім, на перших порах можна обійтися і без власних ексклюзивних ідей. А скористатися тими, що пропонують вже досвідчені майстрині.

В галереї я розмістила 4 майстер-класу з покроковими фото кавового квітки, топиария, жолудів та ароматичної композиції.

Що ж ще можна зробити з кавових зерен? Рамку для фотографії, годинники, магніт на холодильник, картину, підставку для чашки, листівку. Декорувати саморобний альбом, пляшку, вазу для квітів...

Мене зацікавила ідея виготовлення ароматичної свічки. Для неї можна взяти непотрібну тару відповідного розміру, обклеїти її всю ватними тампонами, після чого перев'язати товстими нитками. Добре використовувати шпагат, про який я не раз згадувала в темі виробів із сірникових коробок.

Пофарбувати коричневою фарбою і приступити до наклеювання в два шари кавових зерен. Прикрасити можна чим завгодно — від різних стрічок до першої букви імені, викладеної пофарбованими в інший колір зернами. Як вам таке? :)

Буду рада почути і інші ідеї від вас!