Вирішена проблема нічого носити

Як же часто я чую від своїх подруг і знайомих дівчат фразу «Мені нічого вдягти!». І це не від того, що у них мало підходящої одягу, а, навпаки, від її достатку. Відповідно, виникає питання не тільки про те, що з чим носити, але і яке взуття і аксесуари підібрати до вибраного комплекту.

Днями я побачила на просторах інтернету пост дівчини Анни, яка вирішила для себе проблему «нічого надіти».
А зробила вона це завдяки своїй зовсім не хитромудрої ідеї.

Анна пропонує вибрати для «розбору польотів» свого гардеробу один вільний день. Взяти в помічники вірного товариша. Їм може бути як мама, сестра, вірна подруга, так і брат, хлопець, чоловік і т. д.

Отже, помічник відправляється в іншу кімнату і займається своїми справами або просто по-всякому «вбиває» час. Ви ж в цей час починаєте з того, що робите собі повсякденний макіяж і зачіску. Потім берете з шафи улюблену спідницю/блузку/сукні... і підбираєте до неї підходящу за кольором і фасоном кофточку/брюки і т. д. загалом, формуєте повністю свій образ для виходу з будинку.

Коли ви будете готові, то запрошуєте вірного друга і просите його сфотографувати вас на фотоапарат. Не забувайте посміхатися, дана дія повинна приносити вам задоволення.

Далі вже за запропонованою схемою: помічник відправляється знову в іншу кімнату, а ви продовжуєте створювати відповідні для виходу ансамблі.

Після того, як кожна річ стала частиною якого-небудь образу і все це знято на фотоапарат, всі фотографії скидаються в комп'ютер. Ви їх небагато редагуєте, щоб вони подобалися вам самим і закачуєте їх собі в телефон.

Вранці залишається тільки вибрати потрібний варіант, а не ламати голову над тим, що надіти.

Мене вразило, з якою ретельністю Ганна підбирала свої наряди. До того ж я не думала, що гардероб дівчини може бути настільки об'ємним. Зізнатися, у мене речей в шафі набагато менше.

В цілому у Ганни вийшло 80 абсолютно різних луків, кожен з яких можна розглянути в її журналі, а заодно і прочитати рекомендації самого автора за втілення цієї ідеї в життя.